Медико-правовой портал 103-law.org.ua
проект компании МедАдвокат

Консультация юриста


Платная

  • Оперативно: ответ в течении 24 часов
  • Ответ: полный с комментариями законодательства
  • Анонимно: вопрос и ответ не публикуется на сайте

Бесплатная

  • Время ответа: по мере загружености консультантов
  • Форма ответа: только первичная консультация
  • Публичность: вопрос и ответ публикуется на сайте

Публикации в медицинском праве

Топ вопросов наших пользователей


Відмова головного лікаря відпустити лікаря на конференцію
Чи має право головний лікар закладу заборонити дільничому педіатру відвідати медичну конференцію за власні кошти, взявши відпустку без збереження за сімейними обставинами на 1 день, зав. ...
ответ ...
Чи можна лікарю працевлаштуватися на 2 ставки?
Лікар-хірург працює на 1 ставку ендоскопіста та 0,5 ставки за сумісництвом хірургом. Чи має право працювати ще на 0,5 ставки за сумісництвом в іншому закладі охорони здоров'я?
ответ ...
Куди працевлаштовувати випускника за розподілом, якщо штат укомплектовано на 100%?
Стоматполіклініка має повністю 100% заповнений штат, що підтверджується звітами в програмі "Медперсонал". Відношення на проходження інтернатури на державній основі з працевлаштуванням ад ...
ответ ...
Попередження про зміну істотних умов праці та звільнення за п. 6 ст. 36 КЗпПУ
Добрый вечер. В больнице от мед.работников требуют подписать бумагу, в которой пишется, что в связи с ограниченным финансированием и оптимизацией учреждеия всех переводят на 0,75 ставки, ...
ответ ...
Перевод на посаду лікаря-стажиста
Можно ли врача-фтизиатра перевести на должность врача-стажиста рентгенолога и как правильно оформить? Спасибо.
ответ ...

Мы в социальных сетях

Наши партнеры

Проект “Еко-МАМА”

Актуально


24.10.2016
Соціальний пакет для київського медика у 2017 році

13.10.2016
Особливості правового регулювання репродуктивної медицини та сурогатного материнства. Чи потрібні зміни?

22.08.2016
Новий зір отримають воїни АТО, учасники революції Гідності, члени їх сімей, а також малозабезпечені громадяни України