Медико-правовой портал 103-law.org.ua
проект компании МедАдвокат

Зберігання амбулаторних карт та нагляд за дитиною у поствакцинальному періоді

Спрашивает: Пациент Ангеліна

Доброго дня! Підкажіть, чим закріплено законодавчо зберігання амбулаторних карток дитини після року в реєстратурі і чи можна їх зберігати вдома? Так само дуже хочеться знати, як повинен контролювати лікар стан дитини після щеплення і де це закріплено законодавчо? Справа в тому, що нам зробили щеплення третій АКДС в п'ятницю, у нас почалася сильна реакція, але медсестра навіть не взяла трубку коли я їй дзвонила, не кажучи вже про те, що не дзвонила сама. Хоча перед щепленням сказала, що повинна контролювати стан дитини протягом трьох днів після щеплення

Доброго дня, Ангеліно.

Амбулаторні карти є документами, до яких пред'являють певні вимоги щодо збереження. Наказом МОЗ від 14.02.2012 р. № 110 було затверджено нові форми медичної документації та вимоги до їх заповнення та зберігання. Зокрема, для карти амбулаторного пацієнта зазначено, що вона повинна зберігатися в реєстратурі поліклініки.

Щодо спостереження за дитиною в поствакцинальном періоді: у відповідності з діючими наказами МОЗ за дитиною в поствакцинальном періоді проводиться нагляд медичними працівниками ЛПЗ, в якому проведена вакцинація (адже щеплення можна зробити не тільки в поліклініці за місцем проживання, але і в приватному кабінеті вакцинації). Такий нагляд встановлюється з метою контролю за станом здоров'я дитини, раннього виявлення ускладнень та інших несприятливих подій вакцинації.


Просмотров (3681) Категория: Права пациентов 12.02.2013
Ключевые слова: поствакцинальний період, нагляд, щеплення, контроль стану здоров"я, амбулаторна карта
Добавить коментарий

Актуально


24.10.2016
Соціальний пакет для київського медика у 2017 році

13.10.2016
Особливості правового регулювання репродуктивної медицини та сурогатного материнства. Чи потрібні зміни?

22.08.2016
Новий зір отримають воїни АТО, учасники революції Гідності, члени їх сімей, а також малозабезпечені громадяни України