Медико-правовой портал 103-law.org.ua
проект компании МедАдвокат

Відмова головного лікаря ЦРЛ у працевлаштуванні вагітної (молодого фахівця)

Спрашивает: Врач Аліна

Доброго дня. Я - лікар-інтерн, в червні закінчую інтернатуру в ЦРЛ, а потім потрібно 3 роки відпрацювати по направленню. Я вагітна, у вересні місяці буду йти в декретну відпустку, але головний лікар ЦРЛ відмовляється надати місце роботи по направленню (саме до нього я повинна звертатись, так як направляють по району (все це в його юрисдикції). Мені пропонують розірвати трудовий договір, забрати трудову і ніхто нікому нічого не винен. Я не знаю, як мені правильно вчинити в такій ситуації? Дякую.

Добридень, Аліно.

Відмова в укладанні з Вами трудового договору - це порушення чинного трудового законодавства України. На жаль, запропонований варіант для Вас матиме негативні наслідки. У подальшому Вас можуть через суд змусити відпрацьовувати або віддати гроші державі за Ваше навчання у вузі, оскільки наявність вагітності та дитини до 3-х років може лише відтермінувати відпрацювання. У разі ж Вашого працевлаштування до декрету, декретна відпустка увійде у термін відпрацювання за розподілом.


Просмотров (2642) Категория: Права медработников 06.07.2015
Ключевые слова: відпрацювання за розподілом, вагітність, декретна відпустка, суд
Добавить коментарий
Коментарии (2)

  Валерия  11.09.2015
Здравствуйте! Я закончила интернатуру на контрактной основе и родила ребенка , но декрет не открывала. Сейчас устраиваюсь работать и меня интересует на какую ставку я могу претендовать? Правомерно ли меня оформляют на 0,25? Имею ли я право отказываться проводить плановые аборты ? Спасибо за ответ! Очень надеюсь на Вашу помощь !!!!!!!
  Дана  08.07.2015
Добрый день! Подскажите пожалуйста, врачам интернам, когда приходят на направленную работу в больницу должны они оплатить помощь? И в каком размере?

Актуально


24.10.2016
Соціальний пакет для київського медика у 2017 році

13.10.2016
Особливості правового регулювання репродуктивної медицини та сурогатного материнства. Чи потрібні зміни?

22.08.2016
Новий зір отримають воїни АТО, учасники революції Гідності, члени їх сімей, а також малозабезпечені громадяни України