Медико-правовой портал 103-law.org.ua
проект компании МедАдвокат

Стаж работы для надбавки за выслугу лет при работе в других ведомствах

Спрашивает: Врач Валерий

Здравствуйте, подскажите, пожалуйста, входит ли в медицинский стаж работы, который даёт право установления надбавки за выслугу лет, время прохождения службы в ВС в СССР, а потом в РФ, а также в государственной уголовно-исполнительной службе Украины на должностях среднего и старшего начальствующего состава?

Здравствуйте, Валерий.

Служба в РФ однозначно не входит в этот стаж. Относительно остального стажа работы: ниже привожу извлечение из Постановления Кабмина № 1418. Если Вы найдёте в перечне должностей и мест работы / службы свои, тогда – да, это стаж Вам учтут.

“3. Надбавка за вислугу років виплачується керівникам закладів охорони здоров'я та їх заступникам з числа лікарів, заступникам головного лікаря з медсестринства, керівникам структурних підрозділів з числа лікарів, лікарям усіх лікарських спеціальностей, професіоналам з вищою немедичною освітою, що допущені до медичної діяльності в закладах охорони здоров'я, головним медичним сестрам, фахівцям з базовою та неповною вищою медичною освітою усіх спеціальностей.


4. До стажу роботи, що дає право на встановлення надбавки за вислугу років, включається:

час роботи у будь-яких державних та комунальних установах, закладах та організаціях незалежно від підпорядкування на посадах, визначених у пункті 3 цього Порядку, за умови, що оплата праці таких працівників здійснюється відповідно до умов оплати праці медичних працівників державних та комунальних закладів охорони здоров'я…

…час строкової військової служби, якщо працівник до призову на військову службу працював на посадах лікарів і фахівців з базовою та неповною вищою медичною освітою, визначених у пункті 3 цього Порядку, в державних та комунальних закладах охорони здоров'я, і протягом трьох місяців після звільнення з військової служби (без урахування часу проїзду на постійне місце проживання) був прийнятий на роботу на одну із зазначених посад в державному або комунальному закладі охорони здоров'я…”


Просмотров (3215) Категория: Права медработников 23.07.2010
Ключевые слова: служба в ВС СССР, государственная исполнительная служба, надбавка за выслугу лет
Добавить коментарий

Актуально


24.10.2016
Соціальний пакет для київського медика у 2017 році

13.10.2016
Особливості правового регулювання репродуктивної медицини та сурогатного материнства. Чи потрібні зміни?

22.08.2016
Новий зір отримають воїни АТО, учасники революції Гідності, члени їх сімей, а також малозабезпечені громадяни України