Медико-правовой портал 103-law.org.ua
проект компании МедАдвокат

Сроки и порядок выдачи больничного листка участковым гинекологом

Спрашивает: ольга

Здравствуйте, скажите, пожалуйста, имеет ли право участковый гинеколог выдавать больничный лист? Если да, то на сколько дней?

Здравствуйте, Ольга.

Да, участковый врач-гинеколог имеет право выдавать документы, подтверждающие временную нетрудоспособность женщины. Ниже привожу извлечение из действующего законодательства Украины относительно сроков и порядка выдачи таких документов.

"...2.2. При втраті працездатності внаслідок захворювання або травми лікуючий лікар в амбулаторно-поліклінічних закладах може видавати листок непрацездатності особисто терміном до 5 календарних днів з наступним продовженням його, залежно від тяжкості захворювання, до 10 календарних днів.

Якщо непрацездатність триває понад 10 календарних днів, продовження листка непрацездатності до 30 днів проводиться лікуючим лікарем спільно з завідувачем відділення, а надалі - ЛКК, яка призначається керівником лікувально-профілактичного закладу, після комісійного огляду хворого, з періодичністю не рідше 1 разу на 10 днів, але не більше терміну, встановленого для направлення до МСЕК.

В окремих випадках, коли захворювання вимагає тривалого лікування, наприклад у разі важких травм та туберкульозу, періодичність оглядів ЛКК з продовженням листка непрацездатності може бути не рідше 1 разу на 20 днів залежно від тяжкості перебігу захворювання..."


Просмотров (5160) Категория: Права медработников 31.07.2011
Ключевые слова: документы, подтверждающие временную нетрудоспособность, больничный листок, сроки и порядок выдачи
Добавить коментарий

Актуально


24.10.2016
Соціальний пакет для київського медика у 2017 році

13.10.2016
Особливості правового регулювання репродуктивної медицини та сурогатного материнства. Чи потрібні зміни?

22.08.2016
Новий зір отримають воїни АТО, учасники революції Гідності, члени їх сімей, а також малозабезпечені громадяни України