Медико-правовой портал 103-law.org.ua
проект компании МедАдвокат

Проходження вторинної спеціалізації та відпрацювання за іншою спеціальністю

Спрашивает: Врач Колесников

Доброго дня! У мене таке питання: чи можливо після закінчення інтернатури по спеціальності "Медицина невідкладних станів" (лікар швидкої), пройти спеціалізацію з анестезіології та відпрацювати 3 роки (освіта була на бюджетній основі) не на станції швидкої допомоги, а у іншому ЛПУ, яке погоджуется прийняти мене на посаду анестезіолога. Який орган відповідає за таке перерозподілення? Горздрав чи МОЗ. Вельми дякую.

Добридень, Михайле.

Така можливість може виникнути лише за умови гострої виробничої необхідності при згоді керівників обох ЛПУ, Облздороввідділу за наказом МОЗ.


Просмотров (5385) Категория: Права медработников 21.12.2011
Ключевые слова: гостра виробнича необхідність, наказ МОЗ, згода керівництва ЛПУ, зміна спеціальності, відпрацювання
Добавить коментарий
Коментарии (6)

  Олеся  22.02.2018
Чи є можливість змінити кваліфікацію з загальної фармації на спеціалізацію з дерматології.
  Тетяна  22.08.2016
Скажіть, будь-ласка, як можна перекваліфікуватись на спеціальність лікар-анестезіолог? Дочка навчається зараз в інтернатурі, сеціальність-лікар швидкої допомоги. Дякую
  Олена  01.03.2016
Добрий день! Після отримання сертифіката лікаря-спеціаліста з акушерства та гінекології Ви зможете пройти курси тематичного удосконалення з УЗД в акушерстві та гінекології та на законних підставах використовувати цей метод діагностики у Вашій практиці.
  Олена  01.03.2016
Добрий день! Вам прийдеться пройти навчання на лікувальному факультеті з можливим перезаліком за окремими предметами, які Ви вичали на стоматологічному факультеті.
  Мирослава  20.02.2016
Доброго дня!Чи можу я під час відпрацювання 3-ох років по спеціальності ак.-гінекологія(оскільки навчалась на бюджетній формі) пройти додатково спеціалізацію по УЗД,навіть на контрактній основі(тобто отримати спеціалізацію лікаря з УЗ-діагностики,ще додатково,оскільки мені це необхідно в ак.-гінекології).Вкажіть, будь-ласка, № постанови МОЗУ де йдеться про вторинну спеціалізацію під час відпрацювання.
  Антонина  19.03.2014
Доброго дня!Чи можливо мені зі спеціальністю лікар-стоматолог-терапевт перекваліфікуватися на загального лікаря,наприклад лікаря зі спеціальність "Загальна практика - сімейна медицина".Дякую за відповідь.

Актуально


24.10.2016
Соціальний пакет для київського медика у 2017 році

13.10.2016
Особливості правового регулювання репродуктивної медицини та сурогатного материнства. Чи потрібні зміни?

22.08.2016
Новий зір отримають воїни АТО, учасники революції Гідності, члени їх сімей, а також малозабезпечені громадяни України