Медико-правовой портал 103-law.org.ua
проект компании МедАдвокат

Проходження курсів молодим спеціалістом

Спрашивает: Врач Nazar

Підкажіть, будь ласка. Я закінчив інтернатуру по спеціальності “анестезіологія”. Направлення не цільове в реанімацію інфекційної лікарні. Туди поступають і діти, і дорослі. Мені потрібно пройти якісь курси по дитячій анестезіології? Виходить що офіційно я не маю права працювати. Друге питання: що буде, якщо я не прийду в Облздоров і не напишу заяву на прийом на роботу за місцем направлення? Наперед вдячний.

Здравствуйте, Nazar.

Питання: де Ви проходили заочну частину інтернатури?

Почну відповідь з Вашого другого питання: заяву про прийом на роботу Ви пишете не в Облздорові, а в інфекційній лікарні (Ваші трудові відносини не з Облздоровом, а з ЛПУ).

Відносно роботи: якщо Ваша спеціалізація із дорослої анестезіології, а працюватимете Ви і з дітьми, то при прийомі на роботу, Вас мають відстажувати на місці по дитячій анестезіології і відправити на найближчі курси з дитячої анестезіології.


Просмотров (3273) Категория: Права медработников 20.07.2010
Ключевые слова: анестезіологія, дитяча анестезіологія, інтернатура, направлення, Облздоров, ЛПУ
Добавить коментарий
Коментарии (7)

  Nazar   21.07.2010
Ще раз дякую Елена за відповіді. Такі кваліфіковані юристи як ви в медичному праві, дуже потрібні люди оскільки з нашим законодавством і законами важко і складно трохи. Бажаю вам успіхів.
  Елена   21.07.2010
На курси Вас має відправити лікарня. Вони входять в стаж роботи. Відносно еміграції... Життя таке непередбачуване, що Ви-то плануйте, готуйте документи, а як воно вийде...
  Назар   20.07.2010
Тобто чи лікарня чи облздороввідділ має видавати якийсь наказ на проходження курсів? Просто планую на протязі року- двох емігрувати за кордон, можливо в майбутньому повернутись і щоб не було ніяких нюансів.
  Назар   20.07.2010
Ще раз дуже дякую за відповіді. Зявляються нові запитання хто саме повинен відправити мене на курси дитячої анестезіології? Вони враховуються в стаж роботи? Копії ще не подавав в відділ кадрів.
  Елена   20.07.2010
Хоча деякі ЛПУ просять писати заяву про перевод.
  Елена   20.07.2010
Ні, ніяких заяв Вам писати не треба. До відділу кадрів Ви вже мали подати копії сертифікатів про присвоєння спеціальності "лікар-анестезіолог" та Крок-3. На підставі цих документів видається наказ про Ваш перевод з посади лікаря-інтерна на посаду лікаря-ординатора відділення анестезіології та реанімації інфекційної лікарні. Щодо курсів: для хірургічних спеціальностей термін проходження курсів становить до 10 календарних місяців (цілий навчальний рік).
  Nazar   20.07.2010
Дуже дякую елена за відповіді. Заочну частину інтернатури я проходив на базі комунальної міської лікарні а не інфекційної. Але зарплату отримував тобто рахувався за інфекційною. Підкажіть тоді після проходження інтернатури потрібно йти в лікарню і писати заяву на прийом на роботу? Приблизно не підкажете скільки проходять курси?

Актуально


24.10.2016
Соціальний пакет для київського медика у 2017 році

13.10.2016
Особливості правового регулювання репродуктивної медицини та сурогатного материнства. Чи потрібні зміни?

22.08.2016
Новий зір отримають воїни АТО, учасники революції Гідності, члени їх сімей, а також малозабезпечені громадяни України