Медико-правовой портал 103-law.org.ua
проект компании МедАдвокат

Працевлаштування молодого фахівця - дружини військовослужбовця

Спрашивает: Врач Ольга

Доброго дня. Я закінчую інтернатуру. Навчалась на бюджеті. Після закінчення університету була направлена в Житомирську область, куди я й вийшла на інтернатуру. Згодом я перевелась в Київську область за місцем служби чоловіка-військовослужбовця. Згідно наказу обласного УОЗ мене зарахували на посаду лікаря-інтерна, не вказавши нічого про моє подальше працевлаштування. Чи можуть мені відмовити у прийнятті на роботу по закінченні інтернатури в Київській області? Чи значить це, що у мене "вільний диплом" і я повинна самостійно працевлаштовуватись? Дякую.

Доброго дня, Ольго.

Відповідь надана в рамках проведення Дня безкоштовної правової допомоги

Як дружина військовослужбовця Ви маєте право на самостійне працевлаштування після проходження інтернатури. Однак, це не означає, що лікувально-профілактична установа, до якої Вас було направлено для проходження інтернатури, має відмовити Вам у подальшому працевлаштуванні. Вам необхідно звернутися до керівництва цієї установи для з"ясування можливості переведення Вас на посаду лікаря-ординатора після отримання сертифіката фахівця. У випадку, якщо вільної ставки на даний момент в цьому ЛПУ не буде, Вам необхідно звернутись до районного центру зайнятості для працевлаштування. Також Ви можете звернутися до Обласного УОЗ з проханням про подальше працевлаштування у районі проходження служби Вашим чоловіком.


Просмотров (4634) Категория: Права медработников 28.05.2011
Ключевые слова: інтернатура, вільний диплом, самостійне працевлаштування, центр зайнятості, обласний УОЗ
Добавить коментарий
Коментарии (5)

  Ольга  16.12.2014
Доброго дня!Підкажіть будь ласка,які є підстави на отримання вільного диплома саме в медичному вузі.Де їх можна прочитати?
  Елена  10.07.2014
Доброго дня! До внз зможете, а до приватної структури - ні.
  ольга  03.07.2014
Доброго дня. Пидкажить будь ласка чи можно з правом вильного працевлаштування влаштуватись у ВНЗ або приватну структуру?
  Елена  17.02.2013
Это означает то, что Вы сами ищите место работы
  Марина  13.02.2013
у меня есть ребенок 1год и 5 ме6сяце через месяц у меня будет расприделение мне дают вольный диплом что он собой представляет.

Актуально


24.10.2016
Соціальний пакет для київського медика у 2017 році

13.10.2016
Особливості правового регулювання репродуктивної медицини та сурогатного материнства. Чи потрібні зміни?

22.08.2016
Новий зір отримають воїни АТО, учасники революції Гідності, члени їх сімей, а також малозабезпечені громадяни України