Медико-правовой портал 103-law.org.ua
проект компании МедАдвокат

Повышение должностного оклада организатора здравоохранения (квалификационная категория)

Спрашивает: Врач Елена

Здравствуйте! Я работаю зам гл. врача по мед части с июля 2009г., по ОЗО категории нет. В сентябре 2009г. получила ІІ категорию врача-инфекциониста. Должны ли мне оплачивать ІІ категорию? Если должны, то на основании какого документа? Заранее спасибо!

Здравствуйте, Елена.

Вам должны повышать оклад за наличие категории с момента присвоения категории (сентябрь 2009г.) как врачу-инфекционисту и как заместителю главного врача. Причём, как заместителю главного врача Вам обязаны повышать оклад в течении 3-х лет от момента назначения на должность (до июля 2012г.). Но я бы советовала Вам как можно быстрее пройти курсы по ОЗО.

Документ - совместный Приказ МОЗ и Минтруда от 05.10.2005 N 308/519 “Об упорядочении условий оплаты труда работников заведений здравоохранения и учреждений социальной защиты населения и социальной политики” (извлечение):

“1.8. Зміни розмірів посадових окладів, підвищень, доплат та надбавок, що визначають заробітну плату працівників, проводяться з моменту (з дня):

…присвоєння кваліфікаційної категорії, розряду, почесного звання, наукового ступеня…

2.4. Підвищення посадових окладів

2.4.1. За наявність кваліфікаційної категорії

1. Керівникам закладів охорони здоров’я, аптечних закладів, установ соціального захисту населення та їх заступникам з числа лікарів та провізорів посадовий оклад, що відповідає тарифному розряду за групою з оплати праці, підвищується за наявності кваліфікаційної категорії за спеціальністю “організація та управління охороною здоров’я” або “організація та управління фармацією":

а) керівникам та їх заступникам (лікарям, провізорам) — за спеціальностями “організація і управління охороною здоров’я” та “організація та управління фармацією”, які мають:

- вищу кваліфікаційну категорію — на 44,9 відсотка тарифної ставки працівника I тарифного розряду;

- першу кваліфікаційну категорію — на 31,9 відсотка тарифної ставки працівника I тарифного розряду;

- другу кваліфікаційну категорію — на 24,1 відсотка тарифної ставки працівника I тарифного розряду…

…3. У разі призначення лікаря (провізора) на посаду керівника закладу, установи або його заступника з числа лікарів (провізорів) йому протягом трьох років з дня призначення на керівну посаду здійснюється підвищення посадового окладу за кваліфікаційну категорію за лікарською (фармацевтичною) спеціальністю, яку він мав, у розмірах, передбачених цим пунктом…”


Просмотров (4775) Категория: Права медработников 14.08.2010
Ключевые слова: категория, повышение оклада, заместитель главврача, врач-инфекционист, Приказ № 308/519
Добавить коментарий

Актуально


24.10.2016
Соціальний пакет для київського медика у 2017 році

13.10.2016
Особливості правового регулювання репродуктивної медицини та сурогатного материнства. Чи потрібні зміни?

22.08.2016
Новий зір отримають воїни АТО, учасники революції Гідності, члени їх сімей, а також малозабезпечені громадяни України