Медико-правовой портал 103-law.org.ua
проект компании МедАдвокат

Підвищення посадових окладів працівникам психо-неврологічних закладів

Спрашивает: Оксана

Чи можливо підвищувати посадовий оклад у зв'язку зі шкідливими та важкими умовами праці на 25% агенту з постачання та інспектору відділу кадрів психоневрологічної лікарні (згідно дод. 3 Умов оплати праці працівників закладів охорони здоров'я)?

Добридень, пані Оксано.

Підвищення посадових окладів працівникам психо-неврологічних закладів передбачено за безпосередню роботу з визначеним контингентом пацієнтів. Однак, в пункті 1.12. Додатку 3 до Наказу № 308/519 зазначені фахівці немедичних спеціальностей, яким передбачено підвищення посадового окладу на 25%. Нижче навожу витяг із Наказу № 308/519:

1.12. Підсобні господарства при психіатричних(психоневрологічних) закладах, установах, психоневрологічних інтернатах та геріатричних пансіонатах, дитячих будинках-інтернатах для дітей з вадами фізичного або розумового розвитку:

-Керівники господарств; професіонали та фахівці, у тому числі інструктори виробничого навчання робітників масових професій

-Обліковці, робітники усіх професій, бригадири

Інспектор відділу кадрів не є працівником підсобного господарства, тому, йому підвищення посадового окладу не має надаватися.

Якщо агент з постачання зарахований на посаду як співробітник підсобного господарства, то йому можли встановити підвищення посадового окладу.


Просмотров (3246) Категория: Права медработников 29.11.2011
Ключевые слова: підвищення посадового окладу на 25%, підсобні господарства, інспектор відділу кадрів, агент з постач
Добавить коментарий

Актуально


24.10.2016
Соціальний пакет для київського медика у 2017 році

13.10.2016
Особливості правового регулювання репродуктивної медицини та сурогатного материнства. Чи потрібні зміни?

22.08.2016
Новий зір отримають воїни АТО, учасники революції Гідності, члени їх сімей, а також малозабезпечені громадяни України