Медико-правовой портал 103-law.org.ua
проект компании МедАдвокат

Перевод на 6-часовой рабочий день без согласия сотрудника-инвалида.

Спрашивает: Пациент Світозар

Доброго дня! Підкажіть, чи може керівник змінити самостійно мені графікроботи з 8-годинного робочого дня на 6-годинний після того, що я оформив групу інвалідності? У висновку МСЕК нічого не сказано про зміну робочого навантаження! Але найгірше, що обсяг роботи в мене лишився той самий, а от щодо оплати... Куди можна поскаржитись?

Здравствуйте, Світозар.

Підкажіть, будь ласка, чи не відбувається у Вас реорганізація підприємства або видано наказ про введення тимчасового стану у зв’язку із фінансовими труднощами?


Просмотров (3687) Категория: Права пациентов 26.04.2010
Ключевые слова: группа инвалидности, перевод на 6-часовую рабочую неделю, реорганизация
Добавить коментарий
Коментарии (2)

  Елена   27.04.2010
У такому випадку Ваше керівництво не має права самостійно проводити Ваш переводити на неповний робочий день. Таке переведення називається зміною істотних умов праці, про що Вас мали попередити не менше, як за 2 місяці. До зміни істотних умов праці відносяться будь-які зміни в системі та розмірі оплати праці, пільгах, режимі роботи, встановленні або скасуванні неповного робочого часу, суміщенні професій, зміні розрядів і найменування посад тощо. Такі зміни можуть бути запроваджені раніше за письмовою домовленістю сторін або на прохання працівника. У випадках, передбачених законодавством, керівництво зобов’язано організувати навчання, перекваліфікацію і працевлаштування інвалідів відповідно до медичних рекомендацій, встановити на їх прохання неповний робочий день або неповний робочий тиждень та створити пільгові умови праці.
  Світозар   26.04.2010
Добрий день! Ніяких змін у виробництві немає.

Актуально


24.10.2016
Соціальний пакет для київського медика у 2017 році

13.10.2016
Особливості правового регулювання репродуктивної медицини та сурогатного материнства. Чи потрібні зміни?

22.08.2016
Новий зір отримають воїни АТО, учасники революції Гідності, члени їх сімей, а також малозабезпечені громадяни України