Медико-правовой портал 103-law.org.ua
проект компании МедАдвокат

Оплата второго декретного больничного листа при отпуске по уходу за ребёнком до 3-х лет

Спрашивает: Фельдшер Виктория

Добрый день! На работе отказали взять и оплатить декретный лист на второго ребенка, так как я нахожусь в отпуске по уходу за ребёнком до 3 лет. Старшему ребёнку год и семь месяцев. Права ли бухгалтерия, отказав платить декретный лист на второго ребенка?

Здравствуйте, Виктория.

Нет, не правы! Необходимо прервать первый декретный отпуск и открыть декрет на второго ребёнка.


Просмотров (6037) Категория: Права медработников 03.04.2012
Ключевые слова: отпуск по уходу за ребёнком до 3-х лет, оплата декретного больничного листа
Добавить коментарий
Коментарии (3)

    19.04.2012
МІНІСТЕРСТВО ПРАЦІ ТА СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ ЛИСТ від 12.07.2010 р. N 201/13/116-10 Про надання відпустки для догляду за дитиною до досягнення нею трьох років, якщо народилася друга дитина Відповідно до ст. 18 Закону України "Про відпустки" після закінчення відпустки у зв'язку з вагітністю та пологами за бажанням жінки їй надається відпустка для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку. У випадку, коли жінка, перебуваючи у відпустці по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку, народила другу дитину, їй оплачується листок непрацездатності у зв'язку з вагітністю та пологами. При цьому відпустка у зв'язку з вагітністю та пологами не оформляється. Наказ про надання відпустки по догляду за другою дитиною має бути видано з наступного дня після дати виповнення першій дитині трьох років. Чинним законодавством не передбачено оформлення одночасно двох відпусток по догляду за першою та другою дитиною віком до трьох років. ...
  Елена   17.04.2012
Нет, не оплатят, т.к. отпуск по уходу за рабёнком в своём названии отражает суть его предоставления - уход за ребёнком в здоровом или больном состоянии. Суть предоставления больничного листа родителям заболевшего ребёнка - аналогична. Действующим законодательством Украины предусмотрено, что одно лицо не имеет право получать две социальные выплаты по одной причине (в Вашем случае это пособие на ребёнка и оплата больничного)!
  Оксана   17.04.2012
У меня такой вопрос, я сейчас нахожусь в отпуске с ребенком до 3х лет, ребенок заболел, отлатят ли мне больничный?

Актуально


24.10.2016
Соціальний пакет для київського медика у 2017 році

13.10.2016
Особливості правового регулювання репродуктивної медицини та сурогатного материнства. Чи потрібні зміни?

22.08.2016
Новий зір отримають воїни АТО, учасники революції Гідності, члени їх сімей, а також малозабезпечені громадяни України