Медико-правовой портал 103-law.org.ua
проект компании МедАдвокат

Можливості переведення для проходження інтернатури

Спрашивает: Врач Олександр

Доброго дня! На жаль нема в кого отримати юридично правомірну інформацію, надіюсь на Вас! Я закінчую 6 курс УжНУ м. Ужгород, Закарпатська область, держзамовлення (тобто розподіл) отримав в Волинську область, районну лікарню в селищі міського типу. Прориска м. Ужгород. Не одружений. Запитання: 1) Чи можу я пройти надалі очну частину в УжНУ? 2) Чи можу тут же у закріплену клінічну базу очної частини (лікарню) м. Ужгроді пройти і заочну форму інтернатури, яка не буде проти? Ну а потім вернутися для відроблення державі 3 роки в рай. лікарню. Якщо можливо описати коротко маршрут куди звертатись і з якими заявами? Дякую, Вам за розуміння.

Добридень, Олександре.

При державному розподілі Вам мали вказати місце проходження очної та заочної частини інтернатури. Виходячи з даних, що Ви надали, дуже проблематичним буде Ваше переміщення для проходження інтернатури в м. Ужгороді.


Просмотров (3273) Категория: Права медработников 28.12.2011
Ключевые слова: переміщення для проходження інтернатури, державний розподіл
Добавить коментарий
Коментарии (1)

  Саша  20.05.2014
Здравствуйте!Я симейный врач интерн.Прохожу первый год интернатуры(бюджет)Сам с Житомира и там же прохожу заочную часть интернатуры,очную 6 месяцев прошел в Киеве,так получилось что учился в Полтаве,у меня там родственники.Можно ли мне будет после заочной части пройти очную не в Киеве,а вПолтаве ну и потом вернутся к себе в Житомир на трехгодичную отработку.Что для этого надо?И к кому обратиться?

Актуально


24.10.2016
Соціальний пакет для київського медика у 2017 році

13.10.2016
Особливості правового регулювання репродуктивної медицини та сурогатного материнства. Чи потрібні зміни?

22.08.2016
Новий зір отримають воїни АТО, учасники революції Гідності, члени їх сімей, а також малозабезпечені громадяни України