Медико-правовой портал 103-law.org.ua
проект компании МедАдвокат

Изменение места распределения в связи с браком (муж - иностранный гражданин)

Спрашивает: Врач Oksana

3. Добрий день! Підкажіть, будь ласка, в мене склалась така ситуація, що я після закінчення медичного факультету (на бюджетній основі) в цьому році для проходження інтернатури та працевлаштування була направлена в іншу область. Спочатку мене влаштовувала така ситуація, але протягом останніх кількох місяців в мене змінились сімейні обставини: я виходжу заміж за іноземця, котрий проживає в моєму регіоні. Чи маю я якісь юридичні підстави змінити місце проходження інтернатури на власний регіон, якщо ще не маю свідоцтва про шлюб, і чи зміниться якось ситуація, якщо я його буду мати, не зважаючи на те, що чоловік має іноземне громадянство? Дякую.

Здравствуйте, Oksana.

Для того, щоб мати пільги при перерозподілі Вам необхідно мати зареєстрований шлюб. Проте, одного факту одруження буде замало, щоб повністю його змінити (і інтернатура, і працевлаштування). Чинним законодавством України передбачено, що особам, які направлені на роботу за державним розподілом у різні регіони України, надається можливість перерозподілитись в одну місцевість за їхньою згодою. Наскільки я розумію, Ваш чоловік не є випускником-бюджетником. Однак, при наявності вагітності, що прогресує, Вам нададуть можливість перерозподілу. Бажаю удачі!


Просмотров (3651) Категория: Права медработников 03.08.2010
Ключевые слова: интернатура, госраспределение, перераспределение, прогрессирующая беременность
Добавить коментарий
Коментарии (1)

  Oksana   05.08.2010
Добрий день. Дякую за відпвідь.це знову Оксана, мій майбутній чоловік взагалі не є випускником медичного вузу. Він іноземець, має закордонну вищу освту,має у власності будинок в нашому регіоні,тому мене цікавить, чи якось те, що він є іноземцем може повпливати в той чи інший бік можливості зміни проходження інтернатури та працевлаштування в нашій області. Ще раз щиро дякую за відповідь.

Актуально


24.10.2016
Соціальний пакет для київського медика у 2017 році

13.10.2016
Особливості правового регулювання репродуктивної медицини та сурогатного материнства. Чи потрібні зміни?

22.08.2016
Новий зір отримають воїни АТО, учасники революції Гідності, члени їх сімей, а також малозабезпечені громадяни України