Медико-правовой портал 103-law.org.ua
проект компании МедАдвокат

Державний розподіл "цільовиків"

Спрашивает: Ирина

Добрий день. Я студентка 6-го курсу медичного університету, навчаюсь на бюджеті. Я зарахована на навчання по спеціальності "Лікувальна справа" на підставі цільового направлення. В університеті мені повідомили, що єдина можлива спеціальність для "цільовиків" - це сімейний лікар. Також я маю клопотання про те, що ця районна лікарня потребує спеціаліста (невропатолога) і забезпечить проходження інтернатури і подальше працевлаштування з вищевказаної спеціальності. Можливо добитися спеціалізації по неврології в даній ситуації? Чи в зв"язку з реформою я можу розраховувати лише на посаду сімейного лікаря?

Добридень, Ірино.

Суть цільового направлення у тому, що сільська молодь, яку направляє медичний заклад на навчання, має приїхати до тієї лікарні таким лікарем, в якому є потреба у лікарні, та відпрацювати 3 роки після інтернатури. Тому, якщо штат лікарні повністю укомплектований сімейними лікарями, а є виробнича необхідність у підготовці саме лікаря-невролога, то керівникк лікарні просто не зможе дати іншої посади для розподілу. Дуже важливо, щоб головний лікар лікарні вчасно подав до Облздороввідділу достовірну інформацію по потреби у підготовці молодих фахівців, аби потім не давати клопотань та гарантійних листів на розподіл.


Просмотров (4491) Категория: Права медработников 21.12.2012
Ключевые слова: цільове направлення, державний розподіл, відпрацювання, виробнича необхідність
Добавить коментарий
Коментарии (2)

  Валентина  15.06.2015
У мене подібна ситуація. А в Облздороввідділі говорять, що район великий і сімейники потрібні всюди. Хоча головний лікар говорить, що йому конче потрібен саме цей спеціаліст. Район платив за мене гроші. Який вихід з цієї ситуації?
  Олена  28.10.2014
Доброго дня. Чи можна отримати цільове наравлення на навчання в медичне училище від лікарні чи місцового органу влади?

Актуально


24.10.2016
Соціальний пакет для київського медика у 2017 році

13.10.2016
Особливості правового регулювання репродуктивної медицини та сурогатного материнства. Чи потрібні зміни?

22.08.2016
Новий зір отримають воїни АТО, учасники революції Гідності, члени їх сімей, а також малозабезпечені громадяни України