Медико-правовой портал 103-law.org.ua
проект компании МедАдвокат

Чи обчислюється стаж роботи у шкірно-венерологічному закладі у подвійному розмірі?

Спрашивает: Медсестра Світлана

Доброго дня. Я з 2000 р. працюю у шкірно-венерологічному диспансері (потім відділенні). 2 відпустки по догляду за дитиною до 3 років (зараз якраз друга, дитині 1 р 8 м). Цікавить мене чи рахується мій стаж, як рік за 2 і чи можу я в такому разі оформляти пільгову пенсію (25 р медичного стажу)? Дякую

Вітаю, Світлано.

Робота у шкірно-венерологічному закладі не надає Вам права обчислення стажу роботи у подвійному розмірі. Якщо пільговий вихід на пенсію для медичних працівників не буде відмінено, то Ви зможете претендувати на оформлення такої пенсії за наявності відповідного стажу роботи.


Просмотров (2578) Категория: Права медработников 22.12.2014
Ключевые слова: шкірно-венерологічний диспансер, пільгова пенсія, медичний працівник
Добавить коментарий
Коментарии (1)

  Инна  24.04.2015
Для Светланы. Работа в кож-вендиспансере засчитывается в двойном размере,т.к. приравнивается к инфекционному отделению. Я сама работала в кожвендиспансере (г.Киев) и уже оформила такую пенсию в ноябре 2014 года. Отпуск по уходу за ребенком засчитывается в стаж . Например, вы работали 10 лет ( в двойном размере 20) и 3 года декрет, значит стаж 23 года. Если в декрете были 6 лет, то в общий стаж тоже считается. Другими словами 3 года декрета засчитываются в страховой стаж , а другие 3 года не засчитываются в страховой стаж, но засчитываются в общий стаж. Для льготной пенсии нужен как раз таки общий стаж, страховой стаж влияет на денежный размер пенсии. Как было у меня - стаж работы 12 лет ( в двойном размере 24 ) + 6 лет декрета = 30 лет стажа. Правда не понятно, что происходит сейчас. Льготный стаж вроде не отменили, но отказывают в оформлении такой пенсии.

Актуально


24.10.2016
Соціальний пакет для київського медика у 2017 році

13.10.2016
Особливості правового регулювання репродуктивної медицини та сурогатного материнства. Чи потрібні зміни?

22.08.2016
Новий зір отримають воїни АТО, учасники революції Гідності, члени їх сімей, а також малозабезпечені громадяни України