Медико-правовой портал 103-law.org.ua
проект компании МедАдвокат

На виставці «Охорона здоров'я 2014» - Медична біржа праці!

Медична біржа праці - спеціальний сервіс, який розширює можливості і перспективи кар'єрного росту та працевлаштування в медичній галузі
Категория: Организация медицинского бизнеса
Комментировать

Шановні колеги!

Протягом 3-х днів виставки «Охорона здоров'я 2014», з 30 вересня по 2 жовтня 2014 р., для відвідувачів заходу працюватиме Медична біржа праці - спеціальний сервіс, який розширює можливості і перспективи кар'єрного росту та працевлаштування в медичній галузі.

На одному стенді ми зберемо все пропозиції вакансій компаній медичної сфери та резюме професіоналів ринку - лікарів, фармацевтів, середнього медичного персоналу, лаборантів, керівників клінік, адміністративних працівників, закупівельників, медичних маркетологів та інших фахівців, які вирішили піднятися на новий щабель в діяльності.

Для роботодавців

Ви - керівник клініки, головний лікар, директор аптеки? Ваш бізнес пов'язаний з медициною, охороною здоров'я, фармацевтикою? Вам потрібен персонал? Надсилайте нам свої запити на фахівців - ми роздрукуємо і розмістимо їх на дошці вакансій. Приходьте на виставку, щоб вибрати працівника прямо на Медичної біржі праці!

Розмістити вакансію

Як стати здобувачем на Медичній біржі праці?

Ви - професіонал медицини або фармації: лікар, фельдшер, мануальний терапевт, провізор, медичний представник - і шукаєте роботу в галузі охорони здоров'я? Розкажіть в нашій анкеті про свої професійні навички та досягнення. Ми роздрукуємо анкету і розмістимо її на дошці вакансій. Ваше резюме побачать всі учасники та відвідувачі головної виставки галузі! Заповнити анкету можливо і в дні виставки, прямо на місці. Повідомте про себе і своєї кваліфікацію і зустрічайте майбутнього роботодавця на нашій Медичній біржі праці!

Подати резюме на електронну адресу: o.kosinska@pe.com.ua


Джерело: www.publichealth.com.ua
Автор: Елена Беденко-Зваридчук Просмотров (4122) 06.08.2014 Теги: медична біржа праці, підбір персоналу, працевлаштування, Охорона здоров'я 2014
Добавить коментарий


Актуально


24.10.2016
Соціальний пакет для київського медика у 2017 році

13.10.2016
Особливості правового регулювання репродуктивної медицини та сурогатного материнства. Чи потрібні зміни?

22.08.2016
Новий зір отримають воїни АТО, учасники революції Гідності, члени їх сімей, а також малозабезпечені громадяни України