Медико-правовой портал 103-law.org.ua
проект компании МедАдвокат

Міжнародний Медичний Форум пройде під патронатом Комітету з питань охорони здоров'я

Опіка над заходом міжнародного рівня дозволить продовжити ефективну взаємодію між органами влади та лікарями, вченими, виробниками медичного обладнання, а також представниками медичної спільноти
Категория: Реформы здравоохранения
Комментировать

Комітет Верховної Ради України з питань охорони здоров'я бере під свій ПАТРОНАТ проведення Міжнародного Медичного Форуму «Інновації в медицині – здоров'я нації». Відповідне розпорядження було підписано 30 липня 2014 Головою профільного Комітету ВРУ, народним депутатом України Тетяною Бахтеєвою.

Слід зазначити, що Комітет вже не перший рік підтримує проведення Форуму.

У відомстві зазначають, що опіка над заходом міжнародного рівня дозволить продовжити ефективну взаємодію між органами влади та лікарями, вченими, виробниками медичного обладнання, а також представниками медичної спільноти.

Крім цього, підтримка Комітету позитивно вплине на удосконалення надання медичної допомоги, взаємообміну новітніми методами і методиками профілактики, діагностики та лікування захворювань, і подальшому впровадженню сучасних технологій в практику охорони здоров'я.

Нагадуємо, що V Ювілейний Міжнародний Медичний Форум відбудеться 14-16 жовтня 2014 року в столичному виставковому центрі «КиївЕкспоПлаза» і, за прогнозами організаторів заходу, збере понад 16000 представників медичного товариства і фармацевтичного ринку.


Детальна інформація:
Тел.: +380 (44) 526-92-89
E-mail: congress@medforum.in.ua

www.medforum.in.ua
https://www.facebook.com/InternationalMedForum
https://vk.com/medforum_ua
https://twitter.com/Medforum_ua
https://www.linkedin.com/company/international-medical-forum

Автор: Елена Беденко-Зваридчук Просмотров (4279) 05.08.2014 Теги: Міжнародний Медичний Форум «Інновації в медицині – здоров'я нації»
Добавить коментарий


Актуально


24.10.2016
Соціальний пакет для київського медика у 2017 році

13.10.2016
Особливості правового регулювання репродуктивної медицини та сурогатного материнства. Чи потрібні зміни?

22.08.2016
Новий зір отримають воїни АТО, учасники революції Гідності, члени їх сімей, а також малозабезпечені громадяни України