Медико-правовой портал 103-law.org.ua
проект компании МедАдвокат

Чи має підпадати під ліцензування індустрія краси?

На сьогодні апаратні косметологічні послуги в Україні досить часто надають особи, які не мають медичної освіти. Не маючи необхідних медичних знань, такі особи можуть в значній мірі шкодити здоров'ю клієнтів, спричиняючи незворотні зміни
Категория: Организация медицинского бизнеса
Комментировать

Сьогодні, 12 листопада 2012р., пані Олена Беденко-Зваридчук, голова Комітету з медичного права АПУ, директор ЮК «МедАдвокат», член Громадської ради при МОЗ України, взяла участь в програмі «Власний погляд» парламентського телеканалу «Рада».

Питаннями для обговорення стали регулювання, контроль та відповідальність за якість косметологічних послуг, що надаються салонами краси в Україні.

Як було слушно зазначено в програмі, на сьогодні притягнути до відповідальності за нанесення шкоди здоровью клієнта надавача косметологічних послуг без медичної освіти дуже складно. Передусім, через прогалини в нормативній базі.

Ознайомитися з відеозаписом програми


Шановні колеги-лікарі та пацієнти, закликаємо вас до дискусії з цього питання!Автор: Елена Беденко-Зваридчук Просмотров (6730) 12.11.2012 Теги: косметологія, дерматологія, салон краси, ліцензування медичної практики
Добавить коментарий


Актуально


24.10.2016
Соціальний пакет для київського медика у 2017 році

13.10.2016
Особливості правового регулювання репродуктивної медицини та сурогатного материнства. Чи потрібні зміни?

22.08.2016
Новий зір отримають воїни АТО, учасники революції Гідності, члени їх сімей, а також малозабезпечені громадяни України