Медико-правовой портал 103-law.org.ua
проект компании МедАдвокат

23 жовтня 2013 р. – урочиста церемонія визнання кандидатів у лауреати Національної Медичної Премії!

На отримання НМП у 2012 р. було номіновано 133 медики, в т.ч. 21 середній медпрацівник, 55 ЛПЗ, 20 медичних ВНЗ, 2 комерційні структури, 2 громадські діячі та 7 благодійних організацій. Премію отримали 42 лауреати, серед яких 32 медичних працівника
Категория: Права медработников
Комментировать

23 жовтня 2013 року о 19.00 в Державній резиденції – Малому Маріїнському палаці (вул. Грушевського, 22) - близько трьохсот відомих та впливових представників медичної і фармацевтичної спільноти України завітають на церемонію Національної Медичної Премії, аби висловити свою повагу та визнання колегам, кандидатури яких номінуватимуться на отримання найвищої незалежної громадської відзнаки у сфері медицини.

Прибудуть на церемонію й перші особи Міністерства охорони здоров’я України.

На церемонії відбудеться публічне відзначення лікарів, медичних сестер та закладів системи охорони здоров’я, діяльність яких є прикладом як вагомого внеску в розбудову української медицини, так і в справу повсякденного догляду за хворими.

Передуватиме церемонії прес-брифінг, який розпочнеться о 18:15 та на якому усі бажаючі представники ЗМІ матимуть змогу ознайомитись із процедурою відбору кращих лікарів, упевнитись в об’єктивності та неупередженості конкурсу та задати питання.

Окрім урочистої частини з розважальними виступами зірок української естради, під час святкового фуршету гості церемонії матимуть чудову нагоду поспілкуватися з корифеями української медицини, обмінятися професійним досвідом та налагодити міцні ділові зв’язки з колегами, що представляють найрізноманітніші куточки України.

Національна Медична Премія є першим в історії України масштабним, громадським, незалежним та безкоштовним для учасників конкурсом, у межах якого відбувається вибір та нагородження кращих медичних працівників та закладів системи охорони здоров’я.

Уже не перший рік конкурс реалізується за підтримки Міністерства охорони здоров'я України та сприяння Міжнародного благодійного фонду «Здоров’я українського народу», а методика відбору лауреатів погоджена Інститутом Стратегічних Досліджень МОЗ України.

З пропозиціями співпраці, акредитації та іншими додатковими питаннями звертайтесь до прес-служби Національної Медичної Премії: Анна Козаченко, прес-служба Національної Медичної Премії (044) 353-71-00, (096) 118-20-27, press@healthup.org.ua, www.nmp.org.ua


Довідка: На Національну Медичну Премію у 2012 році було номіновано 133 медики, включаючи 21 представника середнього медичного персоналу, 55 лікувально-профілактичних закладів, 20 медичних навчальних закладів, 2 комерційні структури, 2 громадські діячі та 7 благодійних організацій. Отримали Національну Медичну Премію 42 лауреати, серед яких 32 медичних працівника.Автор: Елена Беденко-Зваридчук Просмотров (3905) 22.10.2013 Теги: Національна Медична Премія, лауреати, нагородження, медичні працівники
Добавить коментарий


Актуально


24.10.2016
Соціальний пакет для київського медика у 2017 році

13.10.2016
Особливості правового регулювання репродуктивної медицини та сурогатного материнства. Чи потрібні зміни?

22.08.2016
Новий зір отримають воїни АТО, учасники революції Гідності, члени їх сімей, а також малозабезпечені громадяни України