Медико-правовой портал 103-law.org.ua
проект компании МедАдвокат

За прогнозами Тетяни Бахтеєвої обов'язкове медичне страхування з'явиться в 2014-му

18.10.2012
Комментировать

Державне медичне страхування зможе вирішити проблему чіткого визначення переліку державних гарантій,

які повинні бути надані кожному застрахованому у вигляді сплачених за рахунок страховки медичних послуг і ліків


Голова Комітету ВРУ з питань охорони здоров'я, народний депутат України Тетяна Бахтеєва
Голова Комітету Верховної Ради України з питань охорони здоров'я Тетяна Бахтеєва зазначила, що 2014 рік може стати для України роком введення обов'язкового медичного страхування (надалі в тексті - ОМС). Як зазначено в Програмі економічних реформ, повинні бути створені умови для введення ОМС до кінця 2014 року.

Т. Бахтеєва наголосила,що навіть якщо відповідні закони будуть прийняті найближчим часом, реорганізація всієї системи охорони здоров'я буде досить тривалим і болісним процесом, однак цього процесу не треба боятися, як і не можна його відкладати.

За останні роки в парламент було подано безліч законопроектів про обов'язкове медичне страхування. Комітет ВРУ з питань охорони здоров'я ретельно аналізував всі ці законопроекти. Для вирішення головного питання про статус організації, яка буде проводити страхування, було проведено голосування народних депутатів. Такою організацією буде Фонд обов'язкового медичного страхування України з державним статусом.

На думку Т. Бахтеєвої, ОМС зможе вирішити проблему фрагментації фінансових ресурсів охорони здоров'я шляхом їх об'єднання в великі, добре захищені від ризиків, пули.За матеріалами прес-конференції в УНІАН

Автор: Елена Беденко-Зваридчук Просмотров (3441) 18.10.2012 Теги: обов'язкове медичне страхування, Т. Бахтеєва, реформування медичної галузі, Фонд ОМС України
Добавить коментарий


Актуально


24.10.2016
Соціальний пакет для київського медика у 2017 році

13.10.2016
Особливості правового регулювання репродуктивної медицини та сурогатного материнства. Чи потрібні зміни?

22.08.2016
Новий зір отримають воїни АТО, учасники революції Гідності, члени їх сімей, а також малозабезпечені громадяни України