Медико-правовой портал 103-law.org.ua
проект компании МедАдвокат

Всесвітній тиждень грудного вигодовування

03.08.2014
Комментировать
Всесвітній тиждень грудного вигодовування - це подія, яка проходить щороку в перший тиждень серпня в більш ніж 170 країнах світу. Прихильники і захисники грудного вигодовування в цей тиждень проводять різні заходи для того, щоб привернути увагу молодих мам і тих, хто планує ними стати, а також офіційних організацій до того, що в наш час, у зв'язку величезними рекламними капання виробників штучного харчування, багато мам відмовляються від годування своїх діток грудним молоком, але це дуже важливо для здоров'я малюка і для здоров'я мами! 

Місце проведення свята не випадково! У всі часи Софія була просвітницьким, культурним та освітнім центром Києва. На території комплексу розташовується великий парковий комплекс із зеленими газонами, багатовіковими деревами, відкритим садом, облаштованими доріжками і лавками.

Під час свята проходитимуть семінари, лекції по грудному вигодовуванню, а також по вагітності та пологах, здоров'ю малюків, психології стосунків у сім'ї, де з'явився малюк тощо. На сцені буде проходити дефіле одягу для вагітних і годуючих мам, а також майстер-клас із слінгоносіння . Для наших маленьких гостей теж буде організовано цікаве проведення часу: танці, весела англійська, майстер-класи з рукоділля, зони ігор, конкурси, музикування! І звичайно, подарунки всім гостям події, а також розіграш призів від партнерів! На сайті заходу Ви можете дізнатися докладніше про всіх учасників свята, а ближче до дати події буде викладено докладний розклад лекцій, майстер-класів та всього свята! 

Вхід на територію національного заповідника «Софія Київська»: 5 грн. 

Побачимося в Софії Київській!
Автор: Елена Беденко-Зваридчук Просмотров (3032) 29.07.2014 Теги: грудне вигодовування, штучне харчування, майстер-класи, семінари, вагітність та пологи
Добавить коментарий


Актуально


24.10.2016
Соціальний пакет для київського медика у 2017 році

13.10.2016
Особливості правового регулювання репродуктивної медицини та сурогатного материнства. Чи потрібні зміни?

22.08.2016
Новий зір отримають воїни АТО, учасники революції Гідності, члени їх сімей, а також малозабезпечені громадяни України