Медико-правовой портал 103-law.org.ua
проект компании МедАдвокат

Всесвітній день анестезії (World Anaesthesia Day)

16.10.2012
Комментировать
Минуло понад 160 років від тоді, як медицина знайшла один з найважливіших компонентів для збереження людських життів. Цей компонент - анестезія - тепер постійно застосовується при як при складних хірургічних втручаннях, так і під час візиту до стоматолога.

А починалося все в 1846 році: 16 жовтня цього року зубний лікар Томас Мортон провів, вперше в світі, операцію під ефірним наркозом. З тих пір 16 жовтня під всьому світі визнано Всесвітнім днем анестезії (World Anaesthesia Day).

Завдяки відкриттю Томаса Мортона були врятовані тисячі людських життів. Кожен день анестезіологи беруть участь в операціях, результат яких залежить у тому числі і від майстерності і умінь. Досвідчені, обізнані анестезіологи - фахівці на вагу золота!

Колектив юридичної компанії «МедАдвокат» вітає колег анестезіологів з професійним святом і бажає, щоб їхній професійний досвід та уміння приносили не тільки моральне задоволення від гарно виконаної роботи, але й забезпечували достатній життєвий рівень, як це передбачено Конституцією України!


З повагою, колектив юридичної компанії «МедАдвокат»

Автор: Елена Беденко-Зваридчук Просмотров (3068) 16.10.2012 Теги: день анестезіолога, Томас Мортон, ефірний наркоз, анестезія
Добавить коментарий


Актуально


24.10.2016
Соціальний пакет для київського медика у 2017 році

13.10.2016
Особливості правового регулювання репродуктивної медицини та сурогатного материнства. Чи потрібні зміни?

22.08.2016
Новий зір отримають воїни АТО, учасники революції Гідності, члени їх сімей, а також малозабезпечені громадяни України