Медико-правовой портал 103-law.org.ua
проект компании МедАдвокат

Власний погляд про реформу свідомості громадян та трансплантаційної служби в Україні

23.11.2012
Комментировать
Олена Беденко-Зваридчук, голова Комітету з медичного права АПУ, директор ЮК "МедАдвокат", член Громадської ради при МОЗ України, взяла участь в програмі "Власний погляд" парламентського телеканалу "Рада".

Нещодавно виниклий ажіотаж навколо питання про реформування трансплантаційної служби Україні, зокрема, "кулуарний" законопроект про трансплантацію, - зараз висвітлюється у всіх засобах масової інформації. Провідні експерти в медичній та юридичній галузі, маючи нагоду розповісти мільйонам громадян про основні засади трансплантології, розвіяти міфи, у т.ч. про діяльність так званих чорних трансплантологів, аби посіяти раціональне зерно у свідомості громадян, чомусь цього не роблять.

Користуючись нагодою, пані О. Беденко-Зваридчук намагалася розвіяти основні міфи про "згубну для українців" реформу трансплантаційної служби та розповіла про ті нюанси, які варто розуміти українцям, аби не боятися цієї реформи та усвідомлювати важливість донорства.


Ознайомитися з відеозаписом програми


Шановні колеги-лікарі та пацієнти, закликаємо вас висловлювати вашу власну думку!Автор: Елена Беденко-Зваридчук Просмотров (3847) 23.11.2012 Теги: донор, чорні трансплантологи, реформа трансплантологічної служби, новий законопроект
Добавить коментарий


Актуально


24.10.2016
Соціальний пакет для київського медика у 2017 році

13.10.2016
Особливості правового регулювання репродуктивної медицини та сурогатного материнства. Чи потрібні зміни?

22.08.2016
Новий зір отримають воїни АТО, учасники революції Гідності, члени їх сімей, а також малозабезпечені громадяни України