Медико-правовой портал 103-law.org.ua
проект компании МедАдвокат

Вітання Національній футбольній команді лікарів

15.07.2014
Комментировать

 Футбольна збірна українських лікарів посіла 2-ге місце в своїй групі та 6-те місце за загальним заліком на Чемпіонаті світу з футболу серед лікарів у Бразилії, в якому взяли участь Національні футбольні команди лікарів 16 країн Світу.

Вітаємо наших лікарів!

Нагадаємо, що перший свій матч Українська збірна виграла з рахунком 2:1 у Лікарської футбольної збірної Російської Федерації. У другому матчі з рахунком 3:0 Українські лікарі вибороли перемогу у Національної футбольної збірної лікарів Литви. Наступна гра із нинішніми чемпіонами - лікарями Бразилії, - закінчилася нічиєю. Рахунок 3:3. Лише збірній лікарів Чехії наша Національна збірна поступилася з рахунком 2:1. Проте у наступному матчі з таким самим рахунком виборола перемогу у збірної лікарів Великої Британії.

Таким чином, Українська футбольна команда лікарів забила 8 голів, поступившись збірній Бразилії (10 голів), та посіла 2-ге місце у своїй підгрупі.

Перемогу цього року здобула Національна лікарська команда з футболу Бразилії. 2-ге та 3-є місце відповідно посіли Національні футбольні команди лікарів Чехії та Швеції.

Ознайомитися із результатами ігор Чемпіонату світу з футболу серед лікарів можна тут.

Чемпіонат Світу з футболу серед лікарів у 2017 році відбудеться в Україні у місті Києві за результатами голосування команд фінальної частини Чемпіонату світу з футболу серед лікарів. У настопному році Чемпіонат прийматиме США, місто Лос-Анжелес, а у 2016 році - у місті Барселона, Іспанія.           

Емблема та фото Національної футбольної командти лікарів: http://www.sbfm.com.br/

Автор: Елена Беденко-Зваридчук Просмотров (3544) 15.07.2014 Теги: Національна футбольна команда лікарів, 2-ге місце в підгрупі
Добавить коментарий


Актуально


24.10.2016
Соціальний пакет для київського медика у 2017 році

13.10.2016
Особливості правового регулювання репродуктивної медицини та сурогатного материнства. Чи потрібні зміни?

22.08.2016
Новий зір отримають воїни АТО, учасники революції Гідності, члени їх сімей, а також малозабезпечені громадяни України