Медико-правовой портал 103-law.org.ua
проект компании МедАдвокат

В Одесі відбудеться масштабний міжконтинентальний конгрес медиків

19.04.2013
Комментировать

З 31 травня по 4 червня в Одесі пройде 3-й міжнародний конгрес Євро-Азійської асоціації дерматовенерологів. Захід відбудеться за підтримки Міністерства охорони здоров’я України та Національної академії медичних наук України.
 
31 травня відбудеться школа трихології, де провідні дерматовенерологи, такі як Абрахам Злотогорскі (Ізраїль), Джері Шапіро (Канада), Ральф Трюб (Швейцарія), Ульріке Блюме-Пейтаві (Німеччина), Лідія Калюжна (Україна) та Людмила Болотна (Україна) прочитають компактний одноденний курс з базових аспектів трихології: будова та фізіологія волосся, діагностика й лікування найбільш розповсюджених захворювань волосся.

1 червня пройде день Міжнародного союзу боротьби з інфекціями, що передаються статевим шляхом. В рамках заходу відбудеться навчальний семінар для практикуючих лікарів-дерматовенерологів із питань останніх досягнень світової науки й практики у діагностиці та лікуванні ІПСШ в сучасних умовах поширеності, мінливості проявів і перебігу ІПСШ, розвитку стійкості до лікування збудників захворювань.

2-3 червня проходитиме 3-й міжнародний конгрес Євро-Азійської асоціації дерматовенерологів. Тематика заходу охопить області клінічної дерматології, дерматоонкології, дерматохірургії, дерматокосметології, дитячої дерматології, генетичних захворювань, а також захворювань за національними та расовими ознаками. У рамках Конгресу пройдуть зустрічі з провідними експертами, сателітні симпозіуми, цікаві сесії «DermaQuizz» («Вгадай захворювання»).

4 червня відбудеться майстер клас з дерматохірургії.

Протягом усього заходу (з 31 травня по 4 червня) проходитиме спеціалізована виставка новітнього медичного обладнання та продукції провідних фармацевтичних компаній світу.

Загалом свої доповіді представлять понад 100 провідних експертів-дерматовенерологів з усього світу, на заході очікується понад 1500 відвідувачів.

Офіційні мови Конгресу − російська та англійська. Усі англомовні доповіді будуть перекладатися російською.

Офіційний сайт 3-го міжнародного конгресу Євро-Азійської асоціації дерматовенерологівЗа детальною інформацією, а також для акредитації звертайтеся за телефоном
+38 (093) 452-48-63 або пишіть на адресу press@eaad2013.org.

Сергій Малик, прес-служба ЄААД

Автор: Елена Беденко-Зваридчук Просмотров (2795) 19.04.2013 Теги: дерматовенерологія, конгрес, школа трихології, дерматохірургія
Добавить коментарий


Актуально


24.10.2016
Соціальний пакет для київського медика у 2017 році

13.10.2016
Особливості правового регулювання репродуктивної медицини та сурогатного материнства. Чи потрібні зміни?

22.08.2016
Новий зір отримають воїни АТО, учасники революції Гідності, члени їх сімей, а також малозабезпечені громадяни України