Медико-правовой портал 103-law.org.ua
проект компании МедАдвокат

Установчі збори з формування Громадської ради при МОЗ України

24.03.2015
Комментировать


24 березня 2015 року о 15:00 у Великій конференц-залі МОЗ України (м. Київ, вул. М. Грушевського, 7) відбудуться установчі збори з формування Громадської ради при МОЗ України.

Ініціативна група з підготовки установчих зборів для формування Громадської ради при МОЗ України запрошує інститути громадянського суспільства (далі – ІГС) до участі в установчих зборах.


Кінцевий термін подання заяв – 14 березня 2015 року включно.Заява та додатки до неї надсилаються поштою на адресу 01601, м. Київ, вул. М. Грушевського, 7 або передаються нарочним головному спеціалісту відділу прес-служби і співпраці з громадськістю Управління комунікацій з державними органами та громадськістю МОЗ України Михайленко Поліні Михайлівні для реєстрації у єдиній канцелярській базі МОЗ України (
044-253-02-25; e-mail: mpm@moz.gov.ua).

До заяви додаються:

  1. Рішення керівного органу (Правління, Ради, З'їзду тощо) чи керівника ІГС, якщо інше не передбачено його установчими документами, про делегування представника для участі в установчих зборах, посвідчене печаткою (у разі наявності).
  2. Біографічна довідка делегованого представника ІГС (обов'язково контактна електронна адреса та телефони; додаткова інформація: досвід проведення громадських експертиз, моніторингів тощо, мотивація бути членом Громадської Ради при МОЗ України, можливий напрямок роботи в Громадській Раді), за підписом цього представника, засвідчена керівником ІГС та печаткою (за наявності).
  3. Завірені копії документів, що підтверджують легалізацію ІГС (статуту, свідоцтва/витягу про державну реєстрацію, довідки з Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України, чи наказ, витяг з книги обліку громадських організацій, що ведеться органом, який здійснює легалізацію тощо).
  4. Інформація про результати діяльності ІГС протягом останніх двох років (з акцентом на діяльність у сфері компетенції МОЗ України), засвідчена керівником ІГС та печаткою (за наявності).
  5. Згода на оприлюднення персональних даних підписана особою, яку делегує ІГС.
Для забезпечення ефективного опрацювання документів Ініціативна група пропонує скористатися зразками заяви та перелічених додатків

Увага! Електронна версія усього пакету документів має бути надіслана на електронну пошту Ініціативної групи: hr_rada@i.ua


Cклад Ініціативної групи затверджено наказом МОЗ України від 06.02.2015 № 57 "Про створення Ініціативної групи з підготовки установчих зборів для формування Громадської ради при Міністерстві охорони здоров'я України"

Голова ініціативної групи
Іонов Максим Миколайович
тел.:
 (063) 365-33-56

Член секретаріату ініціативної групи
Беденко-Зваридчук Олена Анатоліївна
тел.:
 (066) 740-90-05

Прес-служба МОЗ України


Автор: Елена Беденко-Зваридчук Просмотров (4369) 20.02.2015 Теги: Громадська рада при МОЗ україни, установчі збори, подача документів
Добавить коментарий


Актуально


24.10.2016
Соціальний пакет для київського медика у 2017 році

13.10.2016
Особливості правового регулювання репродуктивної медицини та сурогатного материнства. Чи потрібні зміни?

22.08.2016
Новий зір отримають воїни АТО, учасники революції Гідності, члени їх сімей, а також малозабезпечені громадяни України