Медико-правовой портал 103-law.org.ua
проект компании МедАдвокат

Участь у роботі Першого національного конгресу з безпеки пацієнтів

30.11.2012
Комментировать
Голова Комітету з медичного права АПУ, директор юридичної компанії «МедАдвокат», член Громадської ради при МОЗ України Олена Беденко-Зваридчук взяла участь у роботі Першого національного конгресу з безпеки пацієнтів з міжнародною участю “Безпека пацієнта – Безпека лікаря – Безпека держави”, що відбувся 29 – 30 листопаду 2012 р. у м. Києві. Під час пленарного засідання "Право: доступність, відповідальність, законність", Олена Беденко-Зваридчук спільно із Мариною Московко, юристом ТДВ «СК «ОТЛ-Страхування» представили доповідь на тему «Страхування професійних ризиків в медичній сфері». Ознайомитися із повним текстом доповіді.

30 листопада 2012 р. на засіданні Громадської ради при МОЗ України, що відбулося в рамках роботи Першого національного конгресу, пані О. Беденко-Зваридчук презентувала роботу Комітету з медичного права та пропозиції до Національного плану дій щодо дотримання прав та безпеки пацієнтів. Як слушно зазначила пані Олена Беденко-Зваридчук: «Права та безпека пацієнтів нерозривно пов’язана із дотриманням прав та безпеки медичних працівників та реформою медичної галузі взагалі!».
Автор: Елена Беденко-Зваридчук Просмотров (3293) 30.11.2012 Теги: права та безпека лікаря, пацієнта, реформа системи охорони здоров"я
Добавить коментарий


Актуально


24.10.2016
Соціальний пакет для київського медика у 2017 році

13.10.2016
Особливості правового регулювання репродуктивної медицини та сурогатного материнства. Чи потрібні зміни?

22.08.2016
Новий зір отримають воїни АТО, учасники революції Гідності, члени їх сімей, а також малозабезпечені громадяни України