Медико-правовой портал 103-law.org.ua
проект компании МедАдвокат

Трагедія у м. Запоріжжя. Загинула вагітна жінка-фельдшер, лікар та другий фельдшер перебувають у важкому стані в лікарні

27.05.2013
Комментировать
 24.05.2013р. у місті Запоріжжя сталася трагедія: на бригаду «швидкої допомоги» був скоєний напад. Від отриманих травм на місці події загинула вагітна жінка-фельдшер, лікар та другий фельдшер перебувають у лікарні.

Детальніше про трагедію повідомляє УНІАН

Напади на співробітників бригад «швидкої допомоги» - не поодинокі випадки. Проте, дієвих заходів щодо захисту прав медичних працівників, у тому числі на безпеку робочого місця, що гарантована Конституцією України та іншими чинними вітчизняними та міжнародними документами, держава не вживає.

Про причини низької активності державних органів в цьому напрямку можемо тільки здогадуватися.

Щодо перспектив отримання постраждалими та родичами загиблих медичних працівників матеріальних відшкодувань моральної шкоди у зв’язку із втратою здоров'я та смертю від осіб, що калічать та вбивають медиків – все дуже примарно. Суди вже не дивують позови проти лікарів, однак вони {суди} не мають практики розгляду справ на користь медичних працівників чи їхніх родичів.

Співробітники юридичної компанії «МедАдвокат» та Медико-правового порталу «103-law.org.ua» висловлюють співчуття родичам постраждалих та загиблих на робочому місці медичним працівникам.

СВІТЛА ПАМ'ЯТЬ ВАМ, КОЛЕГИ!Автор: Елена Беденко-Зваридчук Просмотров (3784) 27.05.2013 Теги: смерть, бригада швидкої допомоги, наапад на медичних працівників, каліцтво на робочому місці
Добавить коментарий


Актуально


24.10.2016
Соціальний пакет для київського медика у 2017 році

13.10.2016
Особливості правового регулювання репродуктивної медицини та сурогатного материнства. Чи потрібні зміни?

22.08.2016
Новий зір отримають воїни АТО, учасники революції Гідності, члени їх сімей, а також малозабезпечені громадяни України