Медико-правовой портал 103-law.org.ua
проект компании МедАдвокат

Результати Всеукраїнського тижня діагностики раків шкіри оголосять у перших числах червня

27.05.2013
Комментировать

Статистичні дані та результати Всеукраїнського тижня діагностики раків шкіри, який за ініціативи Міністерства охорони здоров’я та Національної академії медичних наук України пройшов у більш ніж 700 приватних і державних клініках з 13 до 19 травня 2013 року, будуть оголошені в червні, одразу після їх збору й належної обробки аналітиками.


«Зараз проходить збір даних про результати проведення Тижня від дерматовенерологів та лікарів суміжних спеціальностей всієї України,  що приймали участь у проекті.  Результати дадуть нам бачення того, скільки людей пройшло обстеження в рамках проекту, у яких саме клініках, скільки було виявлено меланом і скільки немеланомних ракових новоутворень на шкірі й т.д. Спеціалісти збирають цю інформацію, обробляють, сортують і згодом ми її обнародуємо», – розповів головний дерматовенеролог МОЗ України Олександр Літус.


За словами лікаря, Всеукраїнський тиждень діагностики раків шкіри викликав суспільний резонанс.


«Ми отримували безліч дзвінків від громадян із усіх областей України: хтось уточнював адреси клінік, де можна пройти обстеження, хтось хотів отримати медичну консультацію по телефону, були й такі, хто дзвонив і дякував за те, що провели Всеукраїнський тиждень діагностики раків шкіри і піднімаємо в суспільстві цю важливу проблему. Я радий, що спільними зусиллями, зусиллями дерматовенерологів, онкологів, терапевтів і офтальмологів нам удалося зробити добру справу і я певен, що ми й надалі проводитимемо такого роду заходи», – сказав головний дерматовенеролог МОЗ України.


За матеріалами оргкомітету З-го Конгресу дерматологів Євро-Азійського регіону
Автор: Елена Беденко-Зваридчук Просмотров (2841) 27.05.2013 Теги: діагностика раку шкіри, меланома, О. Літус
Добавить коментарий


Актуально


24.10.2016
Соціальний пакет для київського медика у 2017 році

13.10.2016
Особливості правового регулювання репродуктивної медицини та сурогатного материнства. Чи потрібні зміни?

22.08.2016
Новий зір отримають воїни АТО, учасники революції Гідності, члени їх сімей, а також малозабезпечені громадяни України