Медико-правовой портал 103-law.org.ua
проект компании МедАдвокат

Порушення прав медичних працівників потребують уваги з боку держави

17.06.2013
КомментироватьСумнівні травневі події, що сталися у кількох регіонах України, яскраво показали незахищеність медичних працівників.

Конституція України та чинне законодавство з питань охорони праці гарантують безпечні умови праці всім людям не залежно від їхньої професії. У разі, якщо умови праці визнаються шкідливими чи важкими, чинним законодавством передбачено виплату відповідної компенсації, надання додаткового харчування, забезпечення інших пільг. І при тому, що певні державні гарантії та виплати за особливі умови праці медичним працівникам забезпечуються бюджетними асигнуваннями, вони не забезпечують компенсації ряду особливостей умов праці.
Слід зазначити, що грошова компенсація за особливості умов праці медичних працівників не має підміняти заходів, що покликані створити безпечні умови праці для медичних працівників.

Підняті актуальні питання висвітлила в інтерв’ю парламентському телеканалу «Рада» директор ЮК «МедАдвокат», голова Комітету з медичного права АПУ, член Громадської ради при МОЗ України Олена Беденко-Зваридчук.

Дивитися відео

Переглянути фото-звітАвтор: Елена Беденко-Зваридчук Просмотров (3230) 17.06.2013 Теги: права медичних працівників, небезпека на робочому місці, охорона праці, гарантії держави
Добавить коментарий


Актуально


24.10.2016
Соціальний пакет для київського медика у 2017 році

13.10.2016
Особливості правового регулювання репродуктивної медицини та сурогатного материнства. Чи потрібні зміни?

22.08.2016
Новий зір отримають воїни АТО, учасники революції Гідності, члени їх сімей, а також малозабезпечені громадяни України