Медико-правовой портал 103-law.org.ua
проект компании МедАдвокат

Огляд події: конференція: «Захист персональних даних: право, практика, нагляд»

22.05.2012
Комментировать
21 травня 2012р. відбулася конференція: «Захист персональних даних: право, практика, нагляд», що проходила в рамках XIV-й зустрічі керівників Групи уповноважених органів з питань захисту персональних даних країн Центральної та Східної Європи у м. Києві.

Участь у роботі конференції взяли провідні фахівці у галузі захисту інформації з України та країн Європи.
Питанням забезпечення захисту інформації у медичній сфері та презентації спільної роботи Державної служби з питань захисту персональних даних, Комітету з медичного права Асоціації правників України, Громадської ради при МОЗ України було присвячено доповідь О.Беденко-Зваридчук, директора ЮК «МедАдвокат», голови Комітету з медичного права АПУ, члена Громадської ради при МОЗ України.

Як зазначила у своїй презентації пані О. Беденко-Зваридчук, деякі сфери медичної діяльності мають свої особливості, зокрема: діяльність банків крові, медичних закладів, що проводять забір, зберігання, використання та застосування статевих, соматичних клітин та інших біологічних матеріалів, проводять дослідження лікарських засобів з участю людини. Тому забезпечення захисту персональної інформації людини у цих сферах потребують нестандартних підходів.
Автор: Елена Беденко-Зваридчук Просмотров (4357) 22.05.2012 Теги: захист персональних даних, банки крові, статеві, соматичні клітини та інших біологічні матеріали
Добавить коментарий


Актуально


24.10.2016
Соціальний пакет для київського медика у 2017 році

13.10.2016
Особливості правового регулювання репродуктивної медицини та сурогатного материнства. Чи потрібні зміни?

22.08.2016
Новий зір отримають воїни АТО, учасники революції Гідності, члени їх сімей, а також малозабезпечені громадяни України