Медико-правовой портал 103-law.org.ua
проект компании МедАдвокат

Національна Медична Премія – найвища громадська відзнака у сфері медицини!

26.02.2014
Комментировать

Щороку сотні відомих і впливових представників медичної й фармацевтичної спільноти України об’єднує масштабний захід – церемонія нагородження лауреатів Національної Медичної Премії.

У межах конкурсу відбувається вибір та нагородження кращих медичних працівників та закладів системи охорони здоров’я, професіоналізм та особисті якості яких заслуговують на всеукраїнське визнання. Участь у конкурсі – безкоштовна, а вибір переможців – прозорий та неупереджений.

На думку Олега Іщенка, голови представництва Berlin Chemie Menarini Group в Україні, що уже не перший рік активно підтримує проведення церемонії, обов’язковими критеріями відбору кращих медичних сестер та лікарів повинні стати: порядність, високий професіоналізм і подекуди одержимість своєю професією. А Національна Медична Премія – є тим об’єктивним підходом і прожектором, що збирає думки спеціалістів у сфері охорони здоров’я України, обираючи найкращих медиків країни.

Завітати на захід можна лише за ексклюзивними запрошеннями, кількість яких затверджується Оргкомітетом Національної Медичної Премії на чолі з Василем Лазоришинцем, керівником лікувального управління НАМН України, заступником директора Інституту серцево-судинної хірургії ім. Амосова.

У червні 2014 року відбудеться чергова церемонія нагородження лауреатів найвищої незалежної громадської відзнаки у сфері медицини за підтримки Міжнародного благодійного фонду "Здоров’я українського народу" та сприяння МОЗ України.

Переможці конкурсу визначатимуться в основних номінаціях (практикуючі лікарі, викладачі медичних навчальних закладів, адміністратори закладів системи охорони здоров’я, середній медичний персонал, заклади охорони здоров’я, медичні навчальні заклади) та спеціальних (гордість української медицини, інновації в медицині, кращий лікар-новатор в телемедицині, корпоративна соціальна відповідальність, особливий внесок в охорону здоров’я), кількість премій у кожній з категорій щорічно затверджується Оргкомітетом.

Детальніше про конкурс читайте на сайті Національної Медичної Премії: www.nmp.org.ua
З додатковими питаннями звертайтесь за тел. +38(044)353-71-00, факсом +38(044)581-43-08 чи електронною поштою nmp@healthup.org.ua

Анна Козаченко, керівник прес-служби Національної Медичної Премії
Автор: Елена Беденко-Зваридчук Просмотров (2286) 26.02.2014 Теги: Національна Медична Премія, громадська відзнака у сфері медицини
Добавить коментарий


Актуально


24.10.2016
Соціальний пакет для київського медика у 2017 році

13.10.2016
Особливості правового регулювання репродуктивної медицини та сурогатного материнства. Чи потрібні зміни?

22.08.2016
Новий зір отримають воїни АТО, учасники революції Гідності, члени їх сімей, а також малозабезпечені громадяни України