Медико-правовой портал 103-law.org.ua
проект компании МедАдвокат

Міжнародний (Третій Всеукраїнський) конгрес з медичного і фармацевтичного права, біоетики та соціальної політики

21.04.2012
Комментировать

19-21 квітня 2012 року в м. Києві відбудеться Міжнародний (Третій Всеукраїнський) конгрес з медичного і фармацевтичного права, біоетики та соціальної політики, девіз якого визначений словами «Український ґрунт, міжнародне значення».
Захід організовано Академією адвокатури України, Комітетом з питань біоетики при Президії Національної Академії наук України, Українською медико-правовою асоціацією, Всеукраїнським лікарським товариством та Інформаційним центром з біоетики.
Конгрес підтриманий Всесвітньою Асоціацією з медичного права, Європейською Асоціацією з права в охороні здоров’я, Кафедрою ЮНЕСКО з біоетики. Він проводитиметься за сприяння низки державних органів України, наукових установ, навчальних закладів та громадських організацій.
Форум спрямований на обговорення низки актуальних медико-правових і біоетичних питань, що мають міжнародне значення, обмін досвідом, і, що особливо важливе, вироблення практичних рекомендацій та реалізацію міжнародних проектів. Очікується участь фахівців з понад 30 країн світу та експертів із впливових міжнародних організацій у сфері права, етики та охорони здоров’я. Окрім питань медичного права, біоетики і соціальної політики, у фокусі Конгресу опиняться питання фармацевтичного права.
Серед основних тем Конгресу:
·  Глобальне та національне охороноздоровче право, управління та біоетика: вироблення концептуальних засад
·  Інноваційні біомедичні технології: оцінка юридичних ризиків та етичних зауваг
·  Відповідальність за шкоду, завдану наданням медичної допомоги / послуг неналежної якості: тенденції, проблеми та шляхи вирішення
·  Проблеми освіті та підвищення кваліфікації з медичного і фармацевтичного права та біоетики: досвід зарубіжних країн та його застосування в Україні

Конгрес також буде сфокусовано на наступних питаннях:
·  Профілактична медицина: етичні та правові аспекти
·  Етичні кодекси в охороні здоров’я: практика застосування
·  Соціальні права вразливих верств населення: проблеми захисту
·  Порядок проведення клінічних досліджень лікарських засобів: шляхи вдосконалення
·  Сурогатне материнство з точки зору етики та права
·  Трансплантація органів та інших анатомічних матеріалів людині: етичні дилеми та юридичні рішення
·  Психіатрія, психологія, право: роль у забезпеченні психічного здоров’я населення
·  Біобезпека: етичні та нормативно-правові засади
·  Імплементація норм міжнародного охороноздоровчого права в національні законодавства: досвід країн світу

Буде проведено і низку практичних семінарів, присвячених нововведенням у законодаваство, що регулює здійснення медичної та фармацевтичної діяльності.
Конгрес має стати ще одним заходом, який відкриватиме світу Україну, а вітчизняним фахівцям надаватиме можливість глибше інтегруватися у міжнародне співтовариство науковців та практичних працівників.
Більш докладну інформацію Ви можете знайти на вебсайті http://aau.edu.ua/ua/medpravo/medpravo-activity/ та інших вебсайтах організаторів і партнерів. У разі виникнення запитань, а також пропозицій щодо партнерства, будь ласка, звертайтеся за ел. адресою  imedpharmlaw@gmail.com  .
Співголова Міжнародного Оргкомітету Конгресу – Гревцова Радмила Юріївна, директор Інституту медичного і фармацевтичного права та біоетики Академії адвокатури України, президент ВГО «Українська медико-правова асоціація», член Ради президентів Всесвітньої асоціації медичного права, адвокат, кандидат юридичних наук. Тел.: +38(067)401-7585
Секретаріат: тел./факс: +38(044)246-5788, intcongsecretariat@gmail.com , imedpharmlaw@gmail.com  .

Сподіваємося на Вашу участь у Конгресі та подальшу співпрацю!

Автор: Елена Беденко-Зваридчук Просмотров (5183) 20.02.2012 Теги: Міжнародний (Третій Всеукраїнський) конгрес з медичного і фармацевтичного права
Добавить коментарий


Актуально


24.10.2016
Соціальний пакет для київського медика у 2017 році

13.10.2016
Особливості правового регулювання репродуктивної медицини та сурогатного материнства. Чи потрібні зміни?

22.08.2016
Новий зір отримають воїни АТО, учасники революції Гідності, члени їх сімей, а також малозабезпечені громадяни України