Медико-правовой портал 103-law.org.ua
проект компании МедАдвокат

Лікарі клініки EuroDerm безкоштовно обстежили співробітників ДК «Газ України»

24.05.2013
Комментировать23 травня 2013 року спеціалісти універсальної дерматологічної клініки EuroDerm безкоштовно обстежили співробітників ДК «Газ України» на наявність новоутворень на шкірі.

«Смертність від меланоми й немеланомних новоутворень на шкірі в Україні зумовлена в першу чергу їх несвоєчасним діагностуванням. Гублячись у буденних справах і роботі, безліч людей щодня відкладають візит до лікаря на «завтра», і ці відкладання можуть затягнутися на кілька місяців. У такому випадку дуже важливу роль відіграють ті працедавці, що піклуються про своїх співробітників, про стан їхнього здоров’я, і хоч раз у рік влаштовують для них безкоштовний медогляд», – упевнений головний лікар клініки EuroDerm, представник Української академії дерматовенерології Богдан Литвиненко.


У свою чергу представник ДК «Газ України» зазначив, що Компанія намагається залучати медичні заклади для проведення всебічних профілактичних оглядів співробітників. За його думкою, кожен керівник повинен піклуватися про свій колектив і забезпечити йому достойні, європейські умови праці.

Соціальну важливість безкоштовних медичних оглядів співробітників компаній відмітив і головний дерматовенеролог Міністерства охорони здоров’я Олександр Літус, який долучився до колег за фахом і консультував співробітників ДК «Газ України».

«Нещодавно, 13-19 травня 2013 року, під патронатом МОЗ проведено Всеукраїнський тиждень діагностики раків шкіри. Усі громадяни України мали змогу абсолютно безкоштовно обстежитися у приватних і державних клініках усієї країни. Це був масштабний проект, до якого долучилися дерматовенерологи, онкологи, терапевти і офтальмологи всієї України. Ми ставили собі за мету поліпшити виявлення та реєстрацію раків шкіри на ранніх стадіях і сформувати в українців відповідальне ставлення до свого здоров’я і до здоров’я своїх близьких. І я дуже радий з того, що ми зробили цю роботу, що є люди, які готові дбати про здоров’я своїх співробітників, і є лікарі, які готові їм у цьому допомогти», – сказав Олександр Літус.

За матеріалами оргкомітету Міжнародного конгресу Євро-Азійської асоціації дерматовенерологівАвтор: Елена Беденко-Зваридчук Просмотров (2813) 24.05.2013 Теги: клініка EuroDerm, смертність, меланома, дерматовенерологія
Добавить коментарий


Актуально


24.10.2016
Соціальний пакет для київського медика у 2017 році

13.10.2016
Особливості правового регулювання репродуктивної медицини та сурогатного материнства. Чи потрібні зміни?

22.08.2016
Новий зір отримають воїни АТО, учасники революції Гідності, члени їх сімей, а також малозабезпечені громадяни України