Медико-правовой портал "103-law.org.ua"

Соціальні виплати при народженні дитини в 2013 році

У запропонованому матеріалі Ви знайдете відповіді на найактуальніші питання, які найчастіше виникають у молодих батьків при народженні дитини, з актуалізацією змін на початок 2013 року
Нормативна база, що регулює питання виплат при народженні дитини, дуже часто змінюється. Удосконалюється порядок звернення громадян та надання виплат, змінюються розміри допомоги тощо.
У запропонованому матеріалі Ви знайдете відповіді на найактуальніші питання, які найчастіше виникають у молодих батьків при народженні дитини,  з актуалізацією змін на початок 2013 року.

Кому і коли виплачують матеріальну допомогу на дитину?

Матеріальну допомогу родині / одинокому з батьків призначають і виплачують при народженні живої дитини. Виплату матеріальної допомоги проводять також опікуну або піклувальнику при усиновленні / встановлення опіки за рішенням суду.
Обов'язковими умовами для одержання виплат є подальший розвиток дитини і забезпечення догляду за ним особою, яка звертається за виплатою матеріальної допомоги при народженні дитини.
Якщо дитина народилася мертвою (мертвонародження) або померла (перинатальна або дитяча смерть), допомога не призначається. При малюковій смерті, коли дитина була жива якийсь час і виплати вже проводилися, виплати припиняються.
Законом України «Про державну допомогу сім'ям з дітьми» передбачено, що звернутися за призначенням виплат необхідно не пізніше 12-ти календарних місяців після народження дитини або набуттям чинності рішення суду про встановлення опіки / піклування над дитиною.

Куди звертатися за нарахуванням і виплатою допомоги при народженні / усиновленні дитини?

Призначення і виплату матеріальної допомоги при народженні дитини проводить Соцзабез - відділ / управління соціального захисту населення при районній державній адміністрації - за місцем реєстрації або фактичного проживання (у даний момент, місце реєстрації та фактичного проживання, дуже часто, не збігаються!).

Які документи необхідно надати в Соцзабез?

Зазвичай, ще до народження дитини батькам пропонують відвідати Соцзабез і надати частину документів, необхідних для призначення та виплати матеріальної допомоги. Після народження дитини необхідно буде надати відсутні документи.
Так званий пакет документів для оформлення матеріальної допомоги складається з:
1.  Паспорта або іншого документа, що посвідчує особу;
2.  Заповненої заяви про нарахування та виплату матеріальної допомоги;
3.  Наданої копії Свідоцтва про народження дитини;
4.  Оригіналу Виписки з Державного реєстру актів цивільного стану про реєстрацію народження дитини для виплати допомоги у зв'язку з її народженням або Довідку для призначення допомоги при народженні, яка видається виконавчим органом сільської, селищної, міської (крім міст обласного значення) ради.
Виписку видають в РАГС, де реєстрували народження дитини.
Жінки, які є громадянками України, але народили дитину за кордоном, надають виданий компетентним органом країни перебування і легалізований в установленому порядку в Україні документ, що засвідчує народження дитини, якщо інше не встановлено міжнародними договорами України;
5.  Копію Рішення суду про усиновлення або встановлення опіки - подають тільки опікуни / піклувальники;
6.  Довідку про склад сім'ї, видану ЖЕКом або місцевої сільської / селищної адміністрацією;
7.  Копію Свідоцтва про народження кожної дитини, яку включають при визначенні розміру допомоги.
Зверніть увагу! Копію Свідоцтв про народження дітей подають сім'ї, в яких вже є діти (народжені або усиновлені);
8.  Відомості про відкриття банківського рахунку по соціальній програмі (соціальна картка).

Який розмір матеріальних виплат з 01 січня 2013 року?

У зв'язку з тим, що розмір виплат залежить від розміру прожиткового мінімуму для дітей до шести років, встановлених на день народження дитини, тому він варіює.
У Законі України «Про державну допомогу сім'ям з дітьми» передбачено, що допомога при народженні дитини надається у сумі:
на першу дитину - кратній 30-ти розмірам прожиткового мінімуму;
на другу дитину - кратній 60-ти розмірам прожиткового мінімуму;
на третю і кожну наступну дитину - кратній 120 розмірам прожиткового мінімуму.

Орієнтовний розмір матеріальних виплат при народженні дитини протягом 2013 року (відповідно до Закону України «Про державний бюджет України на 2013 рік»):

Кількість дітей


Дата зміни
прожиткового
мінімуму

Перша дитина

Друга дитина

Третя і наступні діти

01 січня 2013 р.                      
29160 гривень
Перша виплата - 9720 грн.;
Далі - по 810 грн. рівними частинами протягом 24 місяців
58320 гривень
Перша виплата - 9720 грн.;
Далі - по 1012,5 грн. рівними частинами протягом 48 місяців
116640 гривень
Перша виплата - 9720 грн.
Далі - по 1485 грн. рівними частинами протягом 72 місяців
01 грудня 2013 р.
30960 гривні
Перша виплата - 10320 грн.;
Далі - по 860 грн. рівними частинами протягом 24 місяців
61920 гривні
Перша виплата - 10320 грн.
Далі - по 1075 грн. рівними частинами протягом 48 місяців
123840 гривні
Перша виплата - 10320 грн.
Далі - по 1576,67 грн. рівними частинами протягом 72 місяців

Опікуну допомога при народженні дитини на кожну взяту під опіку дитину призначається в розмірі, установленому при народженні першої дитини.

Вік старших дітей і розмір допомоги на новонародженого

Розмір допомоги визначається виходячи з кількості новонароджених і усиновлених дітей (у тому числі вже померлих), які знаходились до народження новонародженого на утриманні особи, якій призначається допомога, її чоловіка (дружини).
Однак при повторному шлюбі при розрахунку розміру допомоги не враховують дітей чоловіка, старше 18 років, якщо дружина їх не всиновлювала.
Також, у разі відмови жінки від виховання власних дітей або передачі на виховання іншій особі, при розрахунку розміру допомоги при народженні цих дітей не враховують.

Який розмір допомоги в разі народження кількох дітей?

При народженні двох і більше дітей одномоментно (двійня, трійня і т.д.) кожна дитина з їх числа вважається наступною. Якщо це перші пологи першими дітьми, то перший народжена дитина вважається першою, друга - другою і т.д. При повторних пологах в сім'ях, де є дітки, обчислення кількості дітей для призначення допомоги відбувається зі поправкою («нумерацію» продовжують з наступної дитини).

Повторний шлюб і розмір допомоги

При народженні дитини у повторному шлюбі враховуються всі діти, яких виховує сім'я, тобто якщо в сім'ї виховується 1 дитина, то новонароджений є другою дитиною в сім'ї, розмір допомоги призначають як при народженні другої дитини.

Коли припиняються виплати матеріальної допомоги при народженні дитини?

По-перше, після закінчення терміну виплат.
По-друге, достроково, якщо:
- Одного або обох батьків позбавлено батьківських прав і дитина передана під опіку державі або опікуну;
- Дитину забрали в одного або обох батьків без позбавлення батьківських прав;
- Одного або обох батьків позбавлено волі;
- Відмова одного або обох батьків / опікуна від виховання дитини;
- Нецільове використання коштів, незабезпечення необхідного догляду та виховання дитини;
- Дитина передана тимчасово на повне державне забезпечення;
- Припинення опіки або звільнення опікуна від його повноважень;
- Усиновлення дитини-сироти або дитини, позбавленої батьківського піклування, якщо раніше така дитина перебував під опікою / піклуванням особи;
- Смерті дитини;
- Смерті одержувача допомоги;
- Невідвідування дільничного педіатра / сімейного лікаря, який спостерігає дитину у віці до 1 року.

Рішення про припинення виплат приймає Соцзабез.
Виплата допомоги припиняється з місяця, наступного за місяцем, в якому виникли вищевикладені обставини.

Чи можливо відновити виплату?

У деяких випадках виплата допомоги, яку припинили виплачувати, може бути відновлена (крім випадків смерті дитини і її усиновлення).
Для цього особі, яка здійснює догляд за дитиною, зобов’язана усунути дію причин, за яких матеріальну допомогу перестали виплачувати, і звернутися протягом 6 місяців після припинення виплати допомоги в Соцзабезі з письмовою заявою.
Автор: Елена Беденко-Зваридчук Просмотров (92191) Категория: Права пациентов 05.02.2013
Ключевые слова: допомога при народженні дитини, розмін у 2013 році, усиновлення, батьківські праваірина 23.11.2015

Доброго дня! Вийшла заміж і проживаю в Польщі, маю українське громадянство, у вересні народила сина, чи маю право подавати документи на виплату допомоги при народженні дитини.

ірина 23.11.2015

Доброго дня! Вийшла заміж і проживаю в Польщі, маю українське громадянство, у вересні народила сина, чи маю право подавати документи на виплату допомоги при народженні дитини.

Лідія 20.10.2015

В мене синочок родився 22.09.2012 року,виплачували допомогу до трьох років,так чи ми маємо право на виплату до 4 років.Чоловік не працюю,а я сама маю ФОП а доход я маю 600грн.

ЛЮБОВ 08.10.2015

Яна в цому місяці ви довжні получити виплати

Василина 08.10.2015

Добрий день!Скажіть будь-ласка,мене цікавить таке питання,яку я повинна отримувати грошову допомогу від держави!У мене 2-е діточок,старша дівчинка народилася 07.02.2012 року,менший хлопчик 18.08.2013 року!На данний момент я отримую тільки 1012.5 гриветь!Може тому,що у нас повноцінна сім"я і у нас є квартира!Також чоловік працює-отримує 2200!

ЛЮБОВ 08.10.2015

Дівчатка мать одиноку підняли на 50 гр я нерозумію чи в собесі брешут чи реально так яцинук сказав що на 350 до 650 піднімут а мені підняли на 50 грн

Диана 09.09.2015

Скажіть будь ласка я народила другу дитину в 26.01.2013 року, але допомогу я отримувала лише три роки. По якій причині мені не виплатили до чотирьох?

Яна 16.08.2015

скажіть будь ласка, якщо я подала документи на допомогу при народження дитини 11.08.2015 коли буде виплата?

Олексій 25.06.2015

Я Українець жінка молдаванка ми розписані яле вона не приписана на Україні,чи можу я отримати допомогу на новороджену дитину.

Олексій 25.06.2015

Я Українець жінка молдаванка ми розписані яле вона не приписана на Україні,чи можу я отримати допомогу на новороджену дитину.

Таня 10.06.2015

Доброго дня! Скажіть будь-ласка, в 2013 р. народила двійню, рік отримувала по 130 грн на кожну дитину,потім 2015 р. з досягнення 2-х річного віку нарахували тільки першій дитині 130 грн., а на другу дитину нарахувань 130 грн. не буде???

Анна 24.02.2015

Друга дитина народилась в червні 2013 року. Зараз отримую щомісячну виплату в розмірі 1000,00грн. Говорять, що таку суму я буду отримувати до 2-х років, а потім лише по 130грн. Чи це правильно?

Юлія 10.01.2015

мій син має півтора рочки ,нещодавно розлучились з чоловіком суд елементи ще не призначив чи матиму я кусь додаткову допомогу на малечу?та які документи потрбні на переподачу?за 800гривень вижити двом з детиною нереально

Анна 29.07.2014

Якщо дитина народилася за кордоном (у зв'язку з становищем в країні досі там і перебуває), їй вже виповнився один рік, чи можна зараз отримати допомогу на дитину, якщо зібрати всі необхідні документи

YFNFKB 15.07.2014

кому прийщли вже гроши?

віта 11.07.2014

Скажіть будь ласка в мене 2 дітей до 3-х років ми отримували 130грн.,і по доходах їх далі виплачуватимуть чи ні???

Саша 10.07.2014

Скажіть, будь ласка, чи можу я отримати допомугу при народженні на другу дитину всю суму відразу для придбання житла,оскільки я з двома дітками проживаю в будинку разом із батьками.Дякую.

валентина 09.07.2014

скажіть будь ласка як часто я мая право подавати документи на переоформлення допомоги по догляду за дитиною до 3х років? мені відмовили. сказали що можу тільки раз в 6 місяців

виктория 08.07.2014

Добрий день! Чи буду получати гроші які розбили на 4рокі коли помінявся новий закон з1липня

Катерина 03.07.2014

Добрий вечір! Моя дитина народилась в квітні 2013року, на які виплати я можу розраховувати як мати-одиночка?

Марина 29.06.2014

Доброго дня скажіть будь ласка якщо дитина народилася в італії. А в посольстві оформили документи що дитина є громадянкою України мати також громадянка України то можливо отримати матеріальну допомогу?

леся 19.06.2014

cкажіть чи відмінені соц виплати у мене 2 дітей одному 1 і 3 місяці другому буде 7 09 2014 три роки

Тетяна 14.06.2014

Доброго дня. Роз'ясніть будь ласка наступне. 20 травня в нас народилася двійня. Поки що не маємо змоги здати документи на отримання допомоги при народженні. Якщо ми здамо їх після першого липня, чи означатиме це, що ми отримаємо допомогу за новим законом (по 41280грн),чи допомога нараховується по даті народження дітей?

ІННА 03.06.2014

В МЕНЕ 2 ДІТОК,СТАРШОМУ 2,8:МЕНЬШІЙ 8 МІСЯЦІВ.ПО ДОХОДАХ І 130 Я ПОЛУЧАЮ НА ДВОХ,Я ТАК РОЗУМІЮ,ЩО З 1 ЛИПНЯ Я НЕ БУДУ ПОЛУЧАТИ НІЧОГО.РОЗЯСНІТЬ МЕНІ БУДЬ ЛАСКА,БУДУ ДУЖЕ ВДЯЧНА

инна 03.06.2014

Краще би познімали зарплатню з тих ,хто протирае штанці у верховній раді,а не з бідолашних дітей.Якби в Яценюка,Тульчинова,Порошенка,Кличка,і їм подібних,були маленькі дітки,і не було ніяких доходів,вони би подумали,а так їм український народ по -барабану,аби при владі бути,дибіли е дибіли.Вони хіба знають що зараз все таке дороге,і помперси,крема,і одежка,і молочні продукти,і мясні продукти,все.Я в шоці з ціеї шайки упирів!!!!!!!!!!!

ЛЕСЯ 01.06.2014

ЧОМУ СКОРОЧОЮТЬ ДОПОГИ НА ДІТЕЙ ВИ БАЧИЛИ ДИТЯЧІ МАГАЗИНИ ШО РОБИТЬ СЯ ЯКІ ЦІНИ ШО ВИ ТАМ СИДИТЕ І ЗАКОНИ ДУРНІ ПРИЙМАЄТЕ ВИ КРАЩЕ ДУМАЙТЕ ШО З ЕКОНОМИТИ А НЕ НА ДІТЯХ

юра 22.05.2014

Доброго дня. Скажіть будь ласка якщо моя друга дитина народилась 12 квітня 2014р. То ми будем отримувати кошти як за законом за 2013р. чи той який набуде чинності з 1 липня 2014р.?

Vika 03.05.2014

Доброго дня! Я народила дитину в вересні 2013 року, а документи до соцебезу подала у березні 2014 року, щодо нарахування допомоги на дитину. За минувші сім місяців мені буде виплачуватимь допомога?

оля 02.04.2014

Скажіть будь-ласка на яку допомогу можна розраховувати на трьох дітей 1а-9,1а-6,3-буду народжувати

оля 02.04.2014

В мене буде 3-тя дитина скажіть чи реально за сьогоднішніми цінами кормити 3-ох дітей?Для чого було знімати допомогу?це ще гірше ніж при Януковичеві.як можна за 850 грн. прогодувати?чому влада не познімала свої заробітні плати?Вони все роблять не для людей а для себе.Хто за них буде голосувати?Виходить що на першу дитину вони підняли а на 3-ю знизили.а не порахували що першу народжують більше ніж другу і третю,то ще будуть більші витрати для держави.

Інна 02.04.2014

доброго дня! я народила дитину в росії так як ми з чоловіком там офіційно працюємо по дозволу на роботу. там мені не положено ні лікарняні ні дикретний тому практично одразу після народження дитини я вийшла на роботу. зараз у відпусці в україні тому звернулася за оформленням допомоги при народженні дитини за місцем приписки моїм і дитини, тут мені сказали що мені не можуть бути назначені ці виплати так як я з дитиною постійно не проживаю за місцем приписки і вийшла на роботу. це дійсно так???? тоді в мене питання як оформляються ці допомоги жінками які нарождують в італії,португалії ? дякую

Володимир 28.03.2014

Здравствуйте.Моя дочь родила 31.05.2012 в Италии сына весом 870 грамм и по настоящее время находится в Италии под наблюдением врачей и не имеет возможности самостоятельно приехать к нам на Украину.В Генеральном Консульстве Украины в Италии оформила своего сына гражданином Украины и передала на Украину заявление в УСЗН НА ГОСПОМОЩЬ ПРИ РОЖДЕНИИ РЕБЕНКА И НА ПОМОЩЬ ДО ТРЕХ ЛЕТ РЕБЕНКУ В УСЗН В ПОМОЩИ ОТКАЗАЛИ.....ПОДСКАЖИТЕ КАК БЫТЬ.....КУДА ОБРАЩАТЬСЯ ЗА ПОМОЩЬЮ............

Светлана 01.03.2014

яка повина бути виплата на 1 марта 2014 року.мойй родині у мене трое дітей 6 років 4 роки і 8 місяців человік не працюе а я веду догляд за дітьми.

Марія 20.02.2014

Добрий вечір я хотіла би дізнатися яку я повинна отримувати,якщо чоловік непрацює і в нас четверо дітей двом яким вже виповнилося 5 і 4 роки ,бо я беру тільки на двох менших дітей яким 2 і 5місяців.

наталя 14.02.2014

Добрий вечір. Я усиновила дитину,і пішла в декретну відпустку. Чи має організація в якій я працюю виплатити мені якісь кошти, так як іншим співробітникам які народили дитину,і пішли в декретну відпустку ,прицьому їм була нарахована певна сума грошей,а мені ні.

Олена 04.02.2014

Добрий день.У мене трое дітей,вагітна за четвертим,свого житла немае,чи маю я право отримати всю допомогу при народженні одним платежем на придбання будинку.

іванна 17.01.2014

добрий день.скажіть будь-ласка я громадянка України.Народила сина,який зареєстрований громадянином Молдавії.хотіла б довідатись чи можу я отримати допомогу дл дитини.дякую.

татяна 15.01.2014

скажіть хто знає коли буде нарахування дитячих за січень 2014 р. повинна була бути ще 12,01,2014 досі нема. Що знову таке

павло 07.01.2014

Скажіть будь ласка,ми подали документи на допомогу після родові,26.12.13,через який період часу надходить виплата ?

Наташа 03.01.2014

я подала документи на отримання допомоги при народженні другої дитини до 10.12.2013 р , а дитина народилася 06.11.13р , коли я отримаю допомогу? чи буде виплачено за листопад 1012 гривень чи з грудня буде виплачуватись?

Олеся 26.12.2013

скажіть будь ласка, якщо я подала дукументи на допомогу при народження дитини 26,11,213 коли буде виплата?

надія 28.11.2013

Оформлювати допомогу при народженні дитини я можу тільки тоді, коли вийду з декретної відпустки (декретна відпустка оформлена до17.02.2014 р. - 126 днів) чи можна оформити відразу після народження дитини?

Олег 23.11.2013

Чи може батько, прописаний у іншому районі, подати заяву від імені дружини на отримання нею допомоги по народженню дитини за місцем її проживання?

Оля 20.11.2013

скажіть будь ласка, якщо я подала дукументи на допомогу при народження дитини 22,10,213 коли буде виплата?

Юлия 17.11.2013

мама с малышом приписана по одному адресу,проживает по другом.в соц.бесе не дают возможность оформить детские.говорят что должны преписаться где проживаем.... что делать?

поліна 16.11.2013

Добрий день! Моїй старшій дитині 18 років виповнилось 11.11.13 р. а третя дитина має народитись 01.12.13р яка буде призначена допомога на 3 дитину?

Люба 12.11.2013

скажіть будь-ласка,куди мені потрібно звернутись,якщо допомогу при народженні дитини не виплачують протягом чотирьох місяців,причому пологи були ускладненими

Вікторія 11.11.2013

Мы с Полтавы, уже 11.11.13 Скажите пожалуйста почему до сих пор не пришли выплаты на ребенка, хотя мои знакомые получили еще 8.11.13. И если можно то тел тех кто отвечает за выплаты

Олександр 11.11.2013

Доброго дня! Ми усиновили 3-х діток, які є рідними між собою (вік при усиновленні від 1 року до п'яти). Допомога при усиновленні нарахована як при народженні першої дитини на всіх трьох дітей. Чому нас усиновлювачів відрізнили від інших батьків?

зеновія 06.11.2013

Добрий день! Скажіть будь-ласка, я працюю офіційно, а чоловік ні, в серпні родила другу дитину, йду у дикрет, сума доходу за 6міс в мене 4500,як підрахувати допомогу на дитину до 3р, і на яку суму я можу розраховувати, чи більшу ніж 130

Галина 06.11.2013

У мене дуже складна ситуація.Деякий час проживала в м. Балта.Там отримувала як мати-одиначка допомогу на першу дитину.Була приписана на квартирі в людей.Потім поїхала на роботу в Одесу, а господарі міняли домову книгу і виписали мене зі своєї квартири без мого відома. Виплати на дитину призупинилися,так як проживала без реєстації.Вже сину 12 років.9 років допомоги не отримую. Звернулася в архів м.Балти.Вони повідомили,що в архіві ніяких документів немає.Що робити, чи можна якось поновити допомогу на дитину.Мені це дуже необхідно, тому що в мене народилась друга дитина,їй майже місяць, а я ніяких виплат не можу отримати. Допоможіть, будь ласка!

віталій 05.11.2013

добрий вечір підкажіть будьласка я був підприємцемз 1.08.2011 по 23.03.2012 я не здав декларацію про доходи. як начисляється повернення коштів.

Галина 04.11.2013

У мене чоловік приватний підприємець, на єдиному податку оподаткування, декларацію до податкової згідно законодавства повинен подавати раз на рік. 31.10.2013року я звернулася в УСЗН за допомогою до 3-х років по доходах. Мені відмовили в прийнятті документів ,так як довідка про доходи чоловіка з податкової за 9-ть місяців 2013року.Требують тільки за півроку довідку , а податкова видать не може так як він не подавав декларації за 1і 2 квартали 2013року, а тульки подав за 9ть місяців.Чи праавомірно мені відмовили в прийнятті документів.

Євгенія 04.11.2013

Добрий день! Підскажіть будь-ласка, у мене народилась перва дитина, чи обовязково я маю надавати довідку про склад сімї для оформлення одноразової допомоги?

Наталія 31.10.2013

Доброго дня! Мені написали відмову у виплаті по догляду за дитиною до 3 років у зв"язку зі зміною місця проживання ( друга вулиця). Чи це є правильним і чи я можу відновити допомогу і як? Допомогу при народженні дитини я також в цьому місяці не отримала.

Анна 31.10.2013

Здравствуйте, подскажите пожалуйста по такому вопросу. Мой муж военнослужащий, я нигде не работаю, может ли он оформить финансовое пособие у себя на работе при рождении ребенка? Если да, то согласно какого постановления?

Катерина 31.10.2013

Підкажіть будь-ласка, чи є необхідним оформлення декретної відпустки для отримання допомоги на народження дитини? Чи можна отримати допомогу та після лікарняного виходити на роботу?

Наталя 25.10.2013

Добрий день! Підкажіть будь ласка, якою буде допомога якщо до народження дитини я перебувала на обліку в центрі зайнятості а чоловік не працює. (Дитина перша, нарахували 9720, в вересні здала документи по догляду до 3х років і до 2015 кожного місяця мають нараховувати по 810 грн. І це все? чи буде ще доплата в звязку з тим що ми не працюємо???) Дякую!

Вікторія 24.10.2013

Якщо я буду родити в Росії чи я отримаю допомогу на дитину??

Алёна 23.10.2013

Я горомадянка Росії, маю Тимчасову посвідку на постійне місце проживання в Україні.Чи маю я право отримувати виплати при народжені дитини в Україні?На які закони посилатися?Дякую

тетяна 21.10.2013

я народила другу дитину 12 12 2011.скажіть на який термін мені розбили грошову допомогу

Надя 17.10.2013

чи потрібно поновляти документи на виплату допомоги від доходів?

ІРИНА 16.10.2013

ДОБРОГО ДНЯ!В МЕНЕ ТАКЕ ЗАПИТАННЯ.НАДАНИЙ ЧАС ПОЗБАВЛЯЮ ЧОЛОВІКА БАТЬКІВСЬКИХ ПРАВ ,ТАК ЯК НЕПЛАТИТЬ АЛІМЕНТИ І НЕЦІКАВИТЬСЯ НІЧИМ ПРО ДИТИНУ.НА ДНЯХ МАЄ БУТИ ЗАСІДАННЯ В НАШУ З ДОЧКОЮ КОРИСТЬ ТАК ЯК ВИКОНКОМ СІЛЬ РАДИ І КОМІСІЯ АДМІНІСТРАЦІЇ У СПРАВАХ ДІТЕЙ НАДАЛИ ВЖЕ РІШЕННЯ ПРО ПОЗБАБЛЕННЯКОЛ.ЧОЛОВІКА БАТЬКІВСЬКИХ ПРАВ.ЗАПИТАННЯ БО ЧУЛА ПРО ТАКЕ ЩО ПРИ ПОЗБАВЛЕННІ Я МОЖУ ОТРИМАТИ ОДНОРАЗОВУ ДОПОМОГУ НА ДОЧКУ В РОЗМІРІ 2 ТИС.ЧИ ТО ПРАВДА?І ВЗАГАЛІ НА ЯКУ ДОПОМОГО Я МОЖУ РОЗРАХОВУВАТИ ВІД ДЕРЖАВИ НА ОТРИМАННЯ ДОЧКИ,КОЛИ САМА НЕПРАЦЮЮ ЗА СТАНОМ ЗДОРОВЯ .НАПЕРЕД ВДЯЧНА ЗА ВІДПОВІДЬ.

ІРИНА 16.10.2013

ДОБРОГО ДНЯ!В МЕНЕ ТАКЕ ЗАПИТАННЯ.НАДАНИЙ ЧАС ПОЗБАВЛЯЮ ЧОЛОВІКА БАТЬКІВСЬКИХ ПРАВ ,ТАК ЯК НЕПЛАТИТЬ АЛІМЕНТИ І НЕЦІКАВИТЬСЯ НІЧИМ ПРО ДИТИНУ.НА ДНЯХ МАЄ БУТИ ЗАСІДАННЯ В НАШУ З ДОЧКОЮ КОРИСТЬ ТАК ЯК ВИКОНКОМ СІЛЬ РАДИ І КОМІСІЯ АДМІНІСТРАЦІЇ У СПРАВАХ ДІТЕЙ НАДАЛИ ВЖЕ РІШЕННЯ ПРО ПОЗБАБЛЕННЯКОЛ.ЧОЛОВІКА БАТЬКІВСЬКИХ ПРАВ.ЗАПИТАННЯ БО ЧУЛА ПРО ТАКЕ ЩО ПРИ ПОЗБАВЛЕННІ Я МОЖУ ОТРИМАТИ ОДНОРАЗОВУ ДОПОМОГУ НА ДОЧКУ В РОЗМІРІ 2 ТИС.ЧИ ТО ПРАВДА?І ВЗАГАЛІ НА ЯКУ ДОПОМОГО Я МОЖУ РОЗРАХОВУВАТИ ВІД ДЕРЖАВИ НА ОТРИМАННЯ ДОЧКИ,КОЛИ САМА НЕПРАЦЮЮ ЗА СТАНОМ ЗДОРОВЯ .НАПЕРЕД ВДЯЧНА ЗА ВІДПОВІДЬ.

наталя 16.10.2013

дитині 2,5 років(четверта дитина) скільки я повинна отримувати допомоги до 3років?

Таня 15.10.2013

Доброго дня, чула що зараз на отриманння виплати першої допомоги при народженні з документів має бути паспорт, і довідка про народження дитини, скажіть будь ласка наскільки вірною є така інформація?дякую

Администратор 15.10.2013

Шановні дописувачі! Зверніть увагу на зміни щодо спрощення процедури оформлення допомоги при народженні дитини: http://103-law.org.ua/Article.aspx?a=139

іванка 15.10.2013

добрий деню,до сьогодні я отримувала 775 та 886 гривень допомоги на першу дитину.та вчора нарахували тільки 886,поновляти документи маю тільки в грудні.це може бути повязано з тим що дитині 12 жовтня виповнився рочок,що робити?

Елена 15.10.2013

Добридень! Рекомендую зателефонувати до Вашого инспектора у відділі соціального захисту (Соцзабез) і з"ясувати ситуацію

света 11.10.2013

а если мама частный предпринематель а папа работает на частном заводе и у нас есть машина в кредите??получим ли мы деньги за рождение второго ребенка???и еще первый ребенок не совместный???

Елена 15.10.2013

Добрый день! Да, вы получите выплату на ребенка. Если первый ребенок проживает в Вашей семье, Вы непосредственно занимаетесь уходом за ним, то выплаты при рождении будут начисляться как на второго ребенка. вам необходимо будет подать копию Свидетельства о рождении первого ребенка

Юлия 11.10.2013

Добрий день напишіть будь ласка,якщо я пішла із декрета в декрет,та влаштована на роботу офіційно,чи виплатять мені лікарняний ,і як цю прцедуру провести,до кого звертатись(і в якому розмірі мені начислять)

Елена 15.10.2013

Добрий день! Якщо б Ви вийшли хоча б на день на роботу з одного декрету і подали документи для оформлення наступного, Вам би нарахування робило підприємство, але виходячи із того, що Ви були у декреті останні 6 місяців, Вам було б нараховано мінімальні гроші. У випадку, якщо Ви не виходили на роботу між декретами, виплати мають нархувати у Соцзабезі із тих самих розрахунків. Для уточнення інформації зверніться за роз"ясненнями до бухгалтерії підприємства або у Соцзабез.

Света 10.10.2013

Скажіть будь ласка, чи маю я право на отримання допомоги при народженні дитини (я громадянка України перебуваю в шлюбі з громадянином Англії, проживаю за кордоном, дитина буде мати громадянство Англії (за місцем народження)).

Елена 15.10.2013

Добридень! У відповідності до чинного законодавства: " Стаття 1. Право сімей з дітьми на державну допомогу Громадяни України, в сім'ях яких виховуються та проживають неповнолітні діти, мають право на державну допомогу у випадках та на умовах, передбачених цим Законом та іншими законами України. Іноземці та особи без громадянства, які постійно проживають в Україні, а також особи, яких визнано в Україні біженцями або особами, які потребують додаткового захисту, мають право на державну допомогу нарівні з громадянами України на умовах, передбачених цим Законом, іншими законами або міжнародними договорами України, згода на обов'язковість яких надана Верховною Радою України" Тобто у Вашому випадку або Ви маєте проживати з дитиною в Україні, або за кордоном, але дитина має бути громадянином Украиїни. У будь-якому випадку, детальну інформацію Вам може надати Соцзабез або Мінсоцполітики

Администратор 10.10.2013

Шановні дописувачі! Зверніть увагу на зміни щодо спрощення процедури оформлення допомоги при народженні дитини: http://103-law.org.ua/Article.aspx?a=139

ольга 10.10.2013

Дитині вже більше трьох місяців.Скажіть в які терміни виплачується допомога при народженні дитини?Кому ще написати,щоб ви зрушили з місця.

Елена 10.10.2013

Шановна пані Ольго, допомога при народженні дитини має бути виплачена в перший місяць від подачі документів до органів соціального захисту населення (Соцзабез). Чи зверталися Ви особисто чи батько дитини щоб подати такі документи на отримання допомоги? Чи були документи прийняті? Для того, щоб отримати від нас дієву допомогу, прошу направити запит через відповідну форму у розділі "Консультація юриста"

тоня 07.10.2013

у мене 6 дітей я і чоловік скільки в місяць яповина получать допомоги

Елена 10.10.2013

Шановна пані Антоніно, про яку саме допомогу Ви ведете розмову?

Марія 01.10.2013

Якщо документи здані 21.08.13 коли будуть гроші?

Елена 10.10.2013

Мали би прийти на початку жовтня

АНЯ 25.09.2013

Я 22.08.20013 ОФОРМИЛА ДОКУМЕНТИ НА ОТРИМАННЯ ВИПЛАТИ ПРИ НАРОДЖЕННІ ДИТИНИ.КОЛИ МЕНІ МАЮТЬ ПОЧИНАТИ ВИПЛАЧУВАТИ ЦІ КОШТИ?

Елена 10.10.2013

Протягом місяця гроші мають надійти на соціальну картку

оксана 18.09.2013

Скажіть будь ласка, якщо народилася 6 ти місячна дитина і перебуває в лікарні під ковпачком чи буде нараховуватись одноразова матеріальна допомога?

Елена 10.10.2013

Факт народження живої дитини, її реєстрація (отримання Свідоцтва про народження дитини) є підставою для оформлення допомоги при народженні дитини

Віка 11.09.2013

Підскажіть будь ласка в який термін виплачується декретний лікарняний держслужбовцю?

Елена 10.10.2013

У відповідності до чинних нормативних документів щодо оформлення та оплати листків тимчасової непрацездатності, декретні нарахування мають бути виплачені на початку декретної відпустки (але за практикою - у найближчу виплату заробітної плати. Це пов"язано із порядком нарахування грошей працівникам)

Марія 05.09.2013

Скажіть,будь-ласка,які потрібно зібрати документи на допомогу,якщо я пішла в декрет з підприємства,а мій чоловік підприємець.І ще одне можу я розраховувати на якусь додаткову допомогу?Хоч мій чоловік підприємець,а я в декреті.Дякую.

Елена 10.10.2013

Актуальний список документів для оформлення допомоги при народженні тут: http://103-law.org.ua/Article.aspx?a=139 Заняття підприємницькою діяльністю Вашим чоловіком не є перепоною для оформлення допомоги у зв"язку із народженням дитини

Вікторія 17.08.2013

Чи можлива виплата усієї суми відразу?

Елена 10.10.2013

Ні, це не можливо. Процедура отримання допомоги чітко прописана у законодавстві та передбачає поступову виплату коштів

Улька 21.04.2013

підскажіть будь - ласка як виплачується наступна частина грошей на дитину з двох років чи як!!!???7

Елена 10.10.2013

У табличці, що наведена у тексті статті, прописані одноразовий платіж та щомісячна допомога (частина грошей, що виплачується поступово)

Галина 22.03.2013

Скажіть якщо чоловік працює на державній роботі,а я не працюю. Чи буде виплата на другу дитину така як указана у 2013р. Чи чоловіку треба йти у декрет?

Елена 10.10.2013

Державна служба чоловіка не є перепоною для виплати допомоги при народженні дитини. Вашому чоловікові не оформлять декретну відпустку, якщо Ви офіційно не працевлаштовані та не вийшли на роботу

наталя 03.03.2013

чи можливо отримати всі виплати при народжені дитини одразу (з метою купівлі житла)

Елена 10.10.2013

Ні, не можливо

наталія 15.02.2013

якщо дитина народилась в україні і матір та дитина є громадянами україни,але через 6 місяців виїхали проживати за кордон( реєстрація залишилась укр) мають право на продовження одноразосої матеріальної допомоги? (звичайно якщо поновлюють документи кожні 6 міс.)

Елена 10.10.2013

Так, маєте право на отримання допопоги


Перед публикацией комментария рекомендуем Вам ознакомистя с Правилами пользования сервиса
Имя:
E-Mail:
Коментарий:

введите символы, изображенные на картинке